Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Beszéljek a szeretőm feleségév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek a szeretőm feleségével, vagy haggyam, hogy az élet elrendezze?

Figyelt kérdés

Nem szeretném kifejteni, hogy miért lettem a szeretője, de az voltam. majd kiderült a dolog és a feleségét választotta, amivel nem is lenne baj.

Viszont kiderült, hogy engem állított be mindenkinek sz.rnak, hazugságot terjesztett rólam és az egész kapcsolatunkat a hazugságokra és a manipulálásra építette. A felesége azóta terjeszti a városban, hogy milyen vagyok, a férj meg engem állít be sz.r szemér k.vának.

Nem szeretnék vádskodni, se a férjét szidni, csak elmesélni az én szemszögemből, hogy hogyan voltak a dolgok.


2020. márc. 29. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haggyad, inkább hagyjad!
2020. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges, jobb nem lesz tőle a helyzeted. Tanulj belőle és többet ne állj le házas pasival. Az embereket meg ignoráld, ha valakivel szóba jön és olyan viszonyban vagytok, mondd el a te szemszögedet, szíved joga, de nem kell híresztelni.
2020. márc. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

A szeretők élete már csak ilyen... :) Bele sem kellett volna menned egy ilyen megalázó helyzetbe, és akkor most nem kellene a magad mosdatásán gondolkodni.

U.i. attól, mert te úgy gondolod, hogy nem vagy egy szar szemét, minden szerető az, aki tud a feleségről, mégis foglalt pasit szopkod. Nyilván a fickó viselkedése is minősíthetetlen, de ugyanúgy a tiéd is. Nem kell egymásra licitálnotok, ki a nagyobb féreg, mert mindketten azok vagytok.

2020. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Mit érsz el vele ha elmondod?A nő úgyis a pasinak hisz,fontos a tökéletes kép,amit mutatnak magukról.Hagyd a francba a 2 hülyét egymásnak.
2020. márc. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Ezért baj ha a szerető buta
2020. márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Az élet pont most rendezi el neked éppen. 😀Itt a jutalmad a foglalt fsszal való bszásaidért.
2020. márc. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Én pl. tudtam, hogy az exem nyilván hazudott, de ugye nem képzeled, hogy ezt megmondtam volna annak a ri..ancnak, ugye nem gondolod, hogy elhiszünk mindent amit mond a ex/férj, de azért a barátnője sem akartam lenni ilyen rongy nőnek. Nyugodtan írj a feleségnek és remélem úgy gondolkodik, mint én és te is megkaphatod tőle a megérdemelt "pofont". Te akkor is egy riherongy vagy, nem számít mit mondott az ex/ férj. De előtte tanulj meg helyesen írni!
2020. márc. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Mit vársz az ilyen görénytől? Ég a lába alatt a talaj, még jó hogy mindent rád hárít! Fél a feleségétől, fél bevallani az igazságot. Nem akarja elveszíteni a feleségét, ezért téged be állít csábító, K...nak. Magát pedig fényezi, hogy ő csak egy szegény áldozat. Még a végén én is megsajnálom :( jellemtelen, hazug, hányadék. Örülj neki, hogy megszabadultál egy ilyen alaktól.
2020. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Mondd azt hogy nem tudtad hogy nős...
2020. márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Mindegyik szerető azt hazudja, hogy "nem tudta, hogy nős" ez nem új a nap alatt.
2020. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!