Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mindenki elítélendőnek tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki elítélendőnek tartja ha titokban szeretőt tartok? Nem érzem úgy h átverném a páromat.

Figyelt kérdés
Bűntudatom van, persze, ott kezdődne a gond ha nem lenne mert tudom h nem mondok el mindent a páromnak, de azért nem mert őt szeretném ettől védeni. Megpróbáltam beszélni vele! Nem áll olyan szörnyen elutasítóan a dolgokhoz, de tudom h nem tudná megemészteni, magát okolná amiért másra is vágyom de ez nem az ő hibája. Aki szerint el kellene hagynom a párom, nekik sincs igazuk. Szeretem őt... Hónapokat ötlődtem rajta. Olyan valami miatt hagynám ott a 90% tökéletes kapcsolatom amiről nem is tehet. Leírnám valakinek az egész történetet aki komolyan meghallgat, mert tudom hogy itt kB csak oltogatni fognak az egésszel. Tanácstalan vagyok, és szeretném hogy valaki meghallgasson.
2020. ápr. 3. 13:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Nem igazán értem, hogyan szerethetsz valakit és hogy miért nem minősül nálad átverésnek az, ha folyamatosan hazudsz neki? Biztos meghallgatnak, mert van egy csomó ember, aki ugyanezt csinálja, ettől még minden mentségetek csak gyenge ösztönlények ócska, szánalmas kifogása. Senki se mondta, hogy könnyű dolog korrektnek és egyenesnek lenni, ettől még az a helyes, a hűség csak döntés, semmi más..
2020. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 LazyJones ***** válasza:
87%
Ha szereted, nem alázod meg, nem nézed hülyének, és bízol benne, és a kapcsolatotokban annyira, hogy még a szerető tartás előtt meg tudod beszélni vele a problémákat és az igényeidet. Ha erre nem vagy képes, akkor nem őt szereted, hanem saját magadat, és azért ragaszkodsz hozzá, mert kielégíti a vágyaid 90%-át.
2020. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%

Aha, szereted, de azért nem baj hogy napi szinten hazudsz a szemébe.

Az ilyen emberek hazudnak, vagy maguknak is hazudnak, vagy egyszerűen nem ismerik a szavak jelentését, vagy mi bajuk van? Mentális probléma lehet...

2020. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
Mi lesz, ha lebuksz? Ha a szeretőd lebuktat? Itt nem csak te döntesz, szakíthat ő is.
2020. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
Tehát gondolom van valami perverziód, amit nem tesz meg neked, igaz? Ez lenne a 10% amiért megaláznád és megcsalnád. Gratulálok, te csak magadat szereted, nem őt. Azért kéne otthagynod, hogy találjon egy normális párt helyetted.
2020. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
49%
Én kíváncsi vagyok a hosszabb az egészre. Írj ha gondolod.
2020. ápr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
8%

En megcsalas-parti vagyok olyan hosszu es mely kapcsolatnal, ahol a szex kivetelevel minden kolcsonosen jo, ahol mindket fel belebetegedne a szakitasba es menthetetlenul hianyzik valami szexualisan.

Az oszinteseg a masikat csak felorolne.

Minden eset mas es mas. De van, ahol a felrelepes, kizarolag testi, nem lelki, a legkevesbe fajdalmas.

Az oszinteseg egy hatarig ereny, de embersegben vannak azok a pontok, mikor az oszinteseg a gyarlo. Onigazolas, gyonas, es nagyobb tett bolcsen hazudni.

2020. ápr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
8%
Énis megcsaláspárti vagyok. Megértem a helyzeted, és jól is teszed amit teszel. Itt a válaszokkal ne törődj, mindenki nagy szakértőnek hiszi magát, aztán kapcsolatuk se volt még, szóval nem sok hitelt nem adnék nekik.
2020. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Én kíváncsi lennék a sztorira.

Látatlanban viszont azt gondolom, hogy ő valószínűleg egy olyan társat választana, akivel boldog és őszinte lehet, és akit boldoggá tud tenni. Én nem tudok elképzelni olyat, ha összeillek valakivel 90%-ra szerető kellene, akkor az a százalék inkább 60..

2020. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
35%
Írd le nekem nyugodtan privátban :)
2020. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!