Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, ha tudtomon kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tudtomon kívül én lettem a harmadik fél, de azt mondta nekem, hogy én vagyok a barátnő?

Figyelt kérdés

Eddig a barátnő szerepében voltam, de nem ez az igazság, mivel már 2,5 éve kapcsolatban van. A teljes történetet szívesen leírom privátban, mert elég bonyolult. Segítségre lenne szükségem, mivel nem kerültem még ilyen helyzetbe és borzalmasan érzem magam.


Előre is köszönöm.



2020. ápr. 13. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én semmiképp nem maradnék ilyen kapcsolatban mert ez nem állapot. Választás elé kell állítani. Gondolom nem vagy már kislány és tudod, hogy ennek így ebben a formában nem lesz jó vége. Nem rosszból mondom, csak én is sokmindenen keresztül mentem már életem során és csak egy jó tanácsként mondtam. Addig kell lépni amíg nem te fogsz sérülni nagyobbat! Ha valóban téged szeret akkor téged választ.Sok sikert.
2020. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki belőle minél hamarabb,amíg nem fogsz sérülni.
2020. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Mivel ezt még csak én tudom, ő nem tudja, hogy tudom (ez így érdekesen hangozhat, bocsi) mindenképpen választás elé fogom állítani.


A további válaszokat is várom és köszönöm szépen. :)

2020. ápr. 13. 18:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam 3.fél. Kérdőre vontam a srácot,hogy hol van a gerince. (Köztünk lazább dolog volt,pár alkalommal találkoztunk hosszú ideig.) Magamnál jobban sajnáltam a másik lányt,hiszen őt barátnői posztra szánta. A srác nagyon nem mondott semmit se,én pedig nyomatékosítottam benne,hogy ha még egyszer keres,akkor tál
2020. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
*tálalok.
2020. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

RÚGD KI!


Nem az a baj, hogy hárman vagytok, hanem az, hogy hazudott neked!

2020. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
Akkor bye bye!
2020. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 orton ***** válasza:
Hagyd ott, ha képes volt 2,5 évig hazudni egy másik nőről és a te szerepedről, ki tudja miben hazudna a jövőben.
2020. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hisztynka ***** válasza:
Le kell buktatni a másik csaj előtt. Tudja csak meg a másik lány is, hogy mekkora szemétládåval van együtt!
2020. ápr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!