Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mivel indokolja meg egy ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel indokolja meg egy ferfi a barátnőjének, ha titokban a szeretőjével találkozik?

Figyelt kérdés

Vannak tipikus szövegek: pl. bent kell maradni a munkahelyen, elmegyek a haverokkal sörözni stb. amiket lehet használni, addig, amíg meg van a barátnőben a bizalom. De ha többször elsüti az ember őket, az gyanús.


Esetleg aki volt már hasonló helyzetben, tudna mondani valamit? Ha a szeretővel max két óra szokott lenni az együtt töltött időtartam, akkor mi tart addig?


Nagy álom a szeretővel elutazni valahová kikapcsolódni... De ez csak álom marad még, mert 100%-os a lebukás. Az meg azért baj, ha bizonyos okokból kifolyólag a barátnőt még egy ideig nem lehet elhagyni, hanem vele kell maradni.


Köszönöm szépen a válaszokat előre is.


Üdv. egy férfi


2020. ápr. 19. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Aki olyan hülye, hogy ezt nem tudja megoldani, az ne tartson szeretőt.


Egy másik férfi

2020. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Az en expasim azt hazudta, hogy valami rokona meghalt egy masik varosban, es ezert jött hajnalban haza.

Vagy volt olyan, hogy 2 napra eltünt, nem ertem el telon, azt kamuzta, hogy lecsuktak verekedesert.

Volt neki vagy 3 telefonja 😆

Azert vicces, mert olyan szarul hazudott, hogy mindig lebukott, es egy közös isnerösünknek elpletykalt mindent, igy az en fülembe is visszajutott.

2020. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2


Meg lehet oldani, csak hosszabb távon van, aki kifogy az ötletekből...

2020. ápr. 19. 22:14
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

"Azert vicces, mert olyan szarul hazudott, hogy mindig lebukott"


Többször bukott le, tehát meg-megbocsájtottál neki eleinte... Akkor ki is a hülye?

2020. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk elhagyod az asszonyt?


Egy nő...

2020. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
#4 vagy, kapaszkodj meg, de talán a nő ívesen leszarta hogy mit csinál, és pont olyan szinten kötődött hozzá érzelmileg mint a férfi hozzá.
2020. ápr. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Jah h mi adjunk otleteket neked h mivel amitsd a csajodat akinel valoszinuleg ott laksz...ha felrekrni kreativ voltal, oldd meg ezt is. Amugy ha mar gyanakszik, kezdd el tervezni a jovodet nelkule.
2020. ápr. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amennyiben 100 % -ra el akarod kerülni a lebukást el kell felejteni a rendszerees találkozókat és az egész napos közös programokat. Máskülönben előbb utóbb le fogsz bukni. Heti 1 (max. 2) néhány órás találkozó. Ennyi fér bele, feltéve ha biztosra akarsz menni. Mert nyilván a hülyének is feltűnik, hogy mostmár heti 4X sörözöl a haverokkal, vagy heti 5X jársz edzeni de a kockák sehol sincsenek.. :)
2020. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Általában az emberek nem szeretnek hazudni, ezért megoldják abban az időben, amikor fel sem tűnik a távolmaradás. Emiatt aztán elég szűkösek a lehetőségek.
2020. ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Senkivel nem kell együtt maradni, olyan ok nincs.

Én voltam ilyen helyzetben, mint te, őszintén szólva már akkor is szégyellem magam, hogy felnőtt emberként hazudozok ösdze-vissza.

Ma már biztos nem tennék ilyet.

Pedig nekem belefért 2-3 napos kiruccanás is.

Gáz! Szakíts, és járj egyenes úton, végül én is azt tettem.

Rá is fáztam, de az más sztori.

2020. ápr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!