Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mit tegyek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, ha félek, a párom bele fog szeretni másba?

Figyelt kérdés

Van egy lány a párom baráti társaságában, akivel elkezdett nagyon sokat beszélgetni. Mindig ott van a lány is, amikor a fiúkkal találkoznak, én ezt csak utólag tudtam meg. Nagyon sokat beszél vele akkor is, ha velem van, a lány sokszor hívja, van, hogy késő este is, a párom viszont sosem fogadja ezeket ha én ott vagyok. Olyanokat írt neki a lány, hogy "fogadni mertem volna, hogy megint vele vagy.." (amikor velem volt), "úgy látszik neki is mindig akkor van szüksége rád, mint nekem", stb. Szilveszterkor azt mondta a barátomnak, hogy erre az évre jobb döntéseket kíván neki.

Nagyon rosszul éreztem magamat emiatt, reméltem megérti, szóval beszéltem vele erről. Azt mondta csak barátok, ő nagyon szeret engem. Egy darabig megnyugtatott ezzel, viszont láttam múltkor, hogy vele beszélt és utána archiválta az üzenetet. Nem szóltam semmit, de azóta is látom, hogy ezt csinálja.

Szóval megint elmondtam neki, hogy félek, hogy elveszítem. Az volt a válasz, hogy dehogy, semmi sincsen, és ne beszéljek erről többet(ezt kicsit ingerülten). Volt egyszer olyan is, hogy vonattal mentünk a barátomhoz, és az a lány is ott volt a vonaton. Egy helyen szálltunk le, közel sétáltak egymáshoz, mégsem köszöntek egymásnak, pedig mondtam is a páromnak, hogy ott a barátja. Fura ez azoknál, akik amúgy ennyit beszélnek. Szülinapjára meg kitettek egy képet a lánynak, amin egy barátjával a párom ágyán fekszenek, pedig nekem nem is mondta hogy volt náluk. Miután rákérdeztem, azt mondta igen, ott volt egy bulin.

Négy éve vagyunk együtt, de semmi sem unalmas, vagy nem szenvedélyes, jobban szeretem őt minden egyes nap, mint tegnap. Borzasztó viszont ez a kétely. Számomra világos, hogy annak a lánynak nem közömbös, nem csak barátkozni akár vele. A barátom tudom, hogy nem csalna meg, vagy ha igen, akkor azonnal elmondaná. Nem is ettől félek, hanem attól, hogy bele fog szeretni és elhagy. Meg ezt a titkolózás sem értem igazán. Nagyon rosszul érzem magam emiatt. Még nem költöztünk össze, de felvetettem már az ötletet, dolgozunk mindketten, az anyagiakkal nem lenne gond. Ő is benne volt az elején, azóta viszont azt mondta, előbb kocsira akar gyűjteni (2milliós),pedig van egy nagyon szép autója. Így még legalább egy évig szóba se jön a költözés és nyaralni se szeretne menni. Jogosan aggódom szerintetek, vagy csak belémbújt a zöld szemű szörny?



2020. ápr. 22. 10:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%

"de semmi sem unalmas, vagy nem szenvedélyes"


Tényleg? Nem unalmas, hogy sokszor egy másik nővel irogat amikor veled van? Nem unalmas hogy 4 év után sem akar komolyabb kapcsolatot veled, csak ilyen tinis összejárogatósat?


Én egy nagyon higgadt és türelmes ember vagyok. De ez a pasi repülne, az biztos.

2020. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem téged is akar, meg a másik lányt is.
2020. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Se a megcsalással, se az elhagyással nem tudsz mit kezdeni, nem te irányítod. Ha vele vagy, akkor valóban bízz meg benne, ne csak mondd.


Ami a helyzetet illeti, teljesen egyértelmű hogy a másik lány többet akar tőle, rólad már abból a 2 üzenetből is látszik hogy elég undorítóan beszél. Nem hiába van az az érzés benned ami, és a tény, hogy a pasid járkál hozzá, üzenget vele és takargatja a beszélgetéseiket, nem sok jót sejtet (nem azt jelenti hogy biztos megcsal, de azt igen hogy nem tisztel téged). Na most ezek után neked kell döntened hogy hogyan tovább, ez az állapot mennyire megfelelő.


A féltékenykedésnek semmi értelme, azt tudod tenni hogy vagy teljesen megbízol a párodban, ez esetben nem kéred számon és nem kattogsz a lányon, vagy ami szintén teljesen érthető reakció, hogy megmondod hogy amit csinál az neked nem fér bele egy párkapcsolatba, a viselkedése miatt nem tudsz megbízni benne. Tudod hogy nem baráti kapcsolatról van szó, a lány sem úgy áll hozzá, úgyhogy döntse el mit akar, mert te ezt nem fogod nézegetni. Ha elhagy érte, akkor hidd el hogy megtette volna amúgy is, vagy ami rosszabb, a hátad mögött csinálják.


Hiába mondogatod hogy bízol a pasidban, nem ez a helyzet. Nem hibáztatás, mert tényleg gyanús ami köztük folyik, de ne hazudj magadnak.

2020. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
54%

Hát nálam is repülne! 1 én elvárom, hogy a párom mondja mikor kivel találkozik (nem véletlen őszefutásról van szó). Azt is, hogy egymás lakásán nincs kettesbe bandázás! Nálam ezek nem férnek bele!

Van nő barátja és nekem is férfi. Amit elvárok azt én is betartom és páromnak sincs évvel gondja!

Új embereket viszont nem bírok elviselni a közelében (mármint úgy, hogy elkezd pl egy új kolléganővel dumalgatni meg őszejárni). Nyilván én is beszélek új munkátársal, de csak a munkahelyen!

Az, hogy nem mindta, hogy ő is ott volt a buliban meg az ágyon fekvős kép, az hogy nem köszönnek egymásnak, meg amiket írt a lány az nekem nem férbe bele!


A másik, sztm 4 év után illik őszeköltözni, ha 4 év alatt ez nem halad semerre, akkor nem pazarlóm az időm, ha szeretem, ha nem!

N27

2020. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne bíznia valakiben, aki nem tiszteli sem őt, sem a kapcsolatukat.

Csak én vagyok olyan, hogy a párom mellett nem nyomogatom a telefont? Nem beszélgetek más pasikkal, nem tartok a lakásomban bulit amire őt nem hívom el, nemhogy még el is titkoljam. És ha valaki olyanokat irogatna nekem, hogy "gondoltam hogy megint vele vagy..", "jobb döntéseket kívánok", késő este hívogatna, akkor szépen megmondom, hogy takarodjon az életemből, mert nekem a párom az első és a kapcsolatunkhoz semmi köze.

2020. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
10%

A saját kapcsolatotokat erősítsd, ha azzal minden rendben van, akkor ez nem fog bezavarni. A tudatodból iktasd ki ezt a másik lányt, ne hozd szóba a barátodnál, se őt, se a félelmeid.

Hanem egyszerűen bízz meg benne.

Azt látom, hogy sok tekintetben mi rendezzük az életünk színpadát, és az emberek eljátsszák a rájuk osztott szerepeket.

Ha sokat mondod, hogy e miatt a lány miatt el fog hagyni stb. stb., azt kommunikálod, nem bízol meg benne, tehát ő már moat egy olyan ember a azemedben aki otthagyhat, leléphet egy másik lánnyal. Már megkapta tőled a szerepet, márcsak el kell jászania az életetek színpadán.

Bízz meg benne, a szemedben ő egy olyan férfi legyen, aki soha meg nem csalna, soha el nem hagyna, tervezd vele az életed, mert megbízol benne.

Ez a szerep fel fogja emelni őt, és értékelni fogja, hogy tőled a hű, megbízható társ szerepét kapta.

38F

2020. ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha valaki nekem írkálna olyan stílusban a páromat illetően, mint az a csaj a te barátodnak, akkor alaposan rendet tennék a fejében. ha pedig folytatja, annyi lenne a barátságnak. A párod elég nagy tahó, hogy ezt hagyja.
2020. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%

Remelem, jobb donteseket hozol, vagyis, remelem, dobod a baratnodet. Ezt ki a fenenek kellene toleralni?

Ha odavagy erte, akkor igy is, ugy is faj. En jozan esszel most szakitanek. Ennyi boven eleg a kilatasaimat illetoen. Akkor is, ha masik no bukkanna fel. Engem nem becsul semmire, nekem ez azt jelentene.

2020. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen jogosan vagy kiakadva erre a lányra. Gusztustalanul viselkedik, a kedves párod pedig eléggé érzéketlen, hogy partner ebben.

Egy kapcsolat alapja a bizalom, de hogyan bízz valakiben, aki külön életet él a lánybarátnőjével? (Buli, amiről nem tudsz, beszélgetések, amiket titkosít, stb.) Elég undorító.


Viszont. Valószínűleg tényleg téged választott a párod, ez a csaj csak talonban van tartva úgymond, annyit nem ér neki, hogy miatta szétmenjetek. A balhék, számonkérések nem fogják megoldani a helyzetet, eddig sem tették. Tehát azt javaslom, kissé hessegesd el a rózsaszínű felhőket a fejed körül, és lépj egyet hátra a kapcsolatotokban! Teremts magadnak programokat a párod nélkül (most nem könnyű a járvány miatt, de egyszer csak vége lesz), barátnőzz, járj programokra, ismerkedj is akár! Teremts a pasidnak versenyhelyzetet, éreztesd, hogy nem ő az egyetlen hímnemű a világon. Vedd elő a nőiességed, kicsit csavard el a fejét újra!


Ha továbbra is képben marad az a liba, akkor pedig gondold végig, mennyit ér meg neked ez az egész.

2020. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

A párod hogy engedheti meg, hogy így beszéljen valaki rólad a hátad mögött...??

Ha barátod ha EGY KICSIT is tisztelne téged és látja mennyire zavar, akkor nem hogy dugdosná a beszélgetésüket hanem szépen le kellene hogy akadjon a csajról. Főleg, h tisztában van ő is vele a másik fél többet akar.

Itt 2 embert is bánt és egyértelműen te kellene hogy fontosabb legyél a számára, de ez egyáltalán nem úgy látszik.. mondhat ő akármit, élvezi ezt a helyzetet és nagyon nem úgy néz ki, hogy közömbös lenne a számára a csajszi.

2020. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!