Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki az aki csalja párját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki csalja párját?

Figyelt kérdés

Tudom Covid-19 közbeszólt de hátha vannak.

Nem ítélkezni szeretnek, inkább csak az okok érdekelnének, hogy ki miért teszi. Szereto vagy alkalmik általában?



2020. máj. 15. 09:42
A kérdező szavazást indított:
Csalom - Nő vagyok
Csalom - Férfi vagyok
Hűséges vagyok - Nő
Hűséges vagyok - Férfi
79 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
29%

én szerető vagyok

a feleség akivel összejárok nem kapja meg otthon amire vágyik azért van ez

(nem csak szex)

2020. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
25%
Pont ugyan az mint az 1.
2020. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
1-es köszi. Ment a zöld pacsi, és mindenkinek megy aki érdemben válaszol.
2020. máj. 15. 09:46
 4/35 A kérdező kommentje:
Ez a szavazás semmire se jó. Nem lehet látni, hogy hányan szavaztak, ezért aki szavaz Pls írjon kommentet is. Koszi
2020. máj. 15. 09:53
 5/35 anonim ***** válasza:
96%
Off: De lehet látni, vidd fölé az egeret és kiírja. Mobilon valóban nem látni.
2020. máj. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
22%
Olyan válasz nincs, hogy csaltam. Igazából valami újdonságra vágytam egy 27 éve tartó kapcsolatban. Valószínű hogy azért, mert fiatalon kerültünk össze és előtte nem volt szinte semmi kapcsolatom. 47/F
2020. máj. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és segítséget a szavazással kapcsolatban. Akik csalják, csalták, leírják az okokat amik miatt megteszik/tették?
2020. máj. 15. 10:19
 8/35 anonim ***** válasza:
50%

Nő vagyok és privátban írom le, mert elég egyedi okból hidegültünk el, ha leírnám, bármelyik ismerősöm felismerne.

A lényeg, hogy egy konfliktus után egymáshoz érni se volt kedvünk évekig, de együtt maradtunk a gyerek és anyagi érdekek miatt. Én nem is érzem megcsalásnak, mert 1,5 év alatt 2-szer öleltem át, mindkétszer hátrahőkölt. Szerintetek megcsalás, ha egy ilyen ember mellett lefekszek valakivel? Ráadásul bármikor elmondanám neki, ha érdekelné vagy annyit felelnék, hogy igazából nincs hozzá semmi köze.

Én úgy érzem, én nem őt csalom meg ebben a helyzetben, hanem saját magamat, amiért lehetetlen ebből kilépni.

2020. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk húgomnak az exférje volt ekkora gerinctelen féreg, hogy félrekúrt húgom háta mögött. Ráadásul volt olyan szerencsétlen, hogy gyakorlatilag saját magát buktatta le, de legalább így azonnal be is adta tesóm a válópapírt és kirakta azt a szemétládát a házából.

Semmilyen mentség és elfogadhatónak ok nincs a megcsalásra, ha egy házasság/kapcsolat nem működik, nincs már meg a vonzalom, nincs szex, elhidegültek egymástól a felek stb, akkor le kell szépen ülni és megbeszélni és próbálni megoldani. Ha ez nem hatásos és a probléma továbbra is fennáll, akkor el kell válni! Nem az a megoldás, hogy benne maradok egy szar kapcsolatban és össze-visszacsalom a másikat, mert ennél nincs gusztustalanabb, aljasabb dolog. Szóval csak azért, mert rossz a kapcsolat, még nem jogosítja fel a másikat, hogy félrekúrjon, ez ugyanúgy megcsalás. Csak gyerek miatt együttmaradni meg szintén óriási baromság, egyrészt nem kell a saját erkölcsi gyengeségünket a gyerekre fogni, másrészt biztos a gyereknek is csuda jó "élmény" lehet egy olyan családban élni, ahol anya és apa egymáshoz sem érnek, ahol feszült a légkör stb. Ez sokkal rosszabb, mintha inkább elválnak. De hát nem mindenkinek adott az élet gerincet....

2020. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
9-es, ne ítélkezz. Itt emberéletek vannak és nem tudhatod, hogy ki mit miért tesz, ettől függetlenül köszi a véleményed.
2020. máj. 15. 11:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!