Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg lehet az ilyet bocsátani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet az ilyet bocsátani?

Figyelt kérdés

Hosszú ideje vagyunk együtt a párommal. Az utóbbi időszakban voltak nézeteltéréseink, nem is kevés. Számos problémát okoztak, és végül odáig vezetett az egész, hogy egy este vita után nem jött haza. Másnap körülbelül délben jött. Rám nézett és azonnal elkezdtek folyni a könnyei. Azt hittem, hogy egyszerűen belátta, hogy ezúttal nagyon megbántott, de nem csak ennyi történt. Leült én pedig mellé és elkezdte mondani, hogy mi történt. Elmondta, hogy a vitánk után beült egy helyre, túl sokat ivott és nem emlékszik mindenre. Azt tudja, hogy elkezdett beszélgetni egy lánnyal, és azt is hogy meghívta pár italra. A következő emléke, hogy a lány ágyában ébredt. Ő azt feltételezi, és a lány is azt mondta neki, hogy történtek dolgok, magyarán megcsalt. Szeretnék neki megbocsátani, ha egyáltalán történt valami de nem tudom, hogy menni fog-e. Szerintetek ezt meg lehet bocsátani? Nagyon szeretem és biztosan időre lesz szükségem, hogy újból bízzak benne, de megannyi boldog évet nem akarok eldobni egy bizonytalan este miatt. Plusz beszéltem egy haverjával, aki a már kiesett részletek után csatlakozott hozzájuk, és ő azt mondja, hogy a lány részegebb volt mint a párom, és hallotta mikor mondta a párom, hogy így nem mehet haza egyedül, elkíséri. Állítólag annyira részegek voltak, hogy olyankor már lehetetlen szexelni. Szerinte egyszerűen kidőltek és úgy keltek. Ez magyarázza azt is, hogy miért kelt a párom ruhában. Nem tudom, hogy kinek higgyek vagy egyáltalán mit tegyek.

Kérlek segítsetek. 22/L



2020. máj. 19. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Hát én inkább azon aggódnék, hogy esetleg még fel is csinálta a leányzót, ha mindketten ennyire képben vannak... Gondolom a koton nem került elő.
2020. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

"Szeretnék neki megbocsátani"


Mégis mi a fa szomnak? Hülyét akarsz csinálni magadból vagy mi?

2020. máj. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehet megbocsátani! DE!!! KINEK??? "Az utóbbi időszakban voltak nézeteltéréseink, nem is kevés." "Számos problémát okoztak, és végül odáig vezetett az egész, hogy egy este vita után ...." Ebböl ugy látom, hogy a kapcsolatotok nem müködik. Nincs meg a törekvés a közös megoldásra. Ebben az esetben egy ...két félrekefélés a kisebbik gond. (Akármelyik részröl!) Gondoljátok át, beszéljétek meg, hogy akartok-e még egymástol bármit????
2020. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akarjuk folytatni, ez tiszta sor. A nézeteltéréseket pedig azóta megbeszéltük, rendeztük, csak mindkettőnk életében jött egy olyan időszak, ami kissé megviselt minket és ez sokszor a másikon csattant. Minden rendben az óta és próbálom elfelejteni, sokszor nem is okoz gondot.. de hirtelen pillanatokban kattan valami az agyamban és elfog egy rossz érzés. Ezt nem tudom hogy el fog-e múlni idővel.
2020. máj. 19. 18:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod folytatni nem értem mi a kérdés. Magadban kell lemeccselni ezt a dolgot, hogy elfelejsd...
2020. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Hosszú távon többször lesz még olyan, amikor nehéz időszak jön. Gyerekvállalás, építkezés, továbbtanulás, munkanélküliség, munkahelyi stressz, szülők betegsége, stb. Mindig ez lesz, hogy egymáson vezetitek le, ő meg elmegy részegen dugni egy random nővel?

Elfelejteni úgyse fogod. Minden vitánál eszedbe fog jutni, hogy most vajon hová megy. Sose fog a bizalom helyre állni.

Szerintem jobb mindkettőtöknek, ha ezt most lezárjátok, amíg nem köt össze se gyerek, se hitel.

2020. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Ez aztán a felelősségteljes felnőtt ember, egy vita után beül leinni magát. Mi is csak találgathatunk, hogy megcsalt-e, nekem személy szerint ez szakító ok, akkor is, ha csak részegen befeküdt a csaj mellé. Jellemtelen embernek gondolom, aki így kezeli a konfliktust.
2020. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Apám ugyanez volt. Neki is szar a problémamegoldó képessége, viták után ő is beült kocsmázni, és hulla részegen jött haza. Mára már nem csak ekkor teszi, hanem mindennapos. Gondolj arra is, hogy majd egy alkoholistával kell együtt élned.


"Plusz beszéltem egy haverjával, aki a már kiesett részletek után csatlakozott hozzájuk, és ő azt mondja, hogy a lány részegebb volt mint a párom, és hallotta mikor mondta a párom, hogy így nem mehet haza egyedül, elkíséri. Állítólag annyira részegek voltak, hogy olyankor már lehetetlen szexelni."

Azt is mérlegeld, hogy a haverok falaznak egymásnak.

Honnan tudod, hogy nem-e csak pár pohárral ittak, majd a csaj magához invitálta és megtörtént a dolog? Tudod hogy mennek a dolgok. A párod biztos panaszkodott a problémákról, talált egy megértő embert, a csajok meg érzékenyek, szeretnek "vígasztalni".

2020. máj. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Nálam ez teljesen kuka. Az élet tele van nehézségekkel, ahogy fentebb is írták már. Mi is sok nehézségen megyünk át a párommal mert én nagyon beteg vagyok, még sem egymáson vezetjük le, ha mégis feszültebb vagyok a betegségem miatt vagy ő a munka miatt,akkor elvonulunk kicsit olvasni, filmezni, egyedül lenni, megnyugodni, ha mégis robban a bomba, akkor is megbeszéljük,nem elmegyünk piálni. Ezzel csak azt akarom mondani hogy az amivel védeni akarod a párod az nem mentség. Még arra se hogy elment inni,nem hogy arra hogy annyira berugott hogy nem emlékszik arra hogy megcsalt e vagy sem.... részemről ez szakítas, sosem tudnék bizni benne és nem tudnám társnak tekinteni.
2020. máj. 20. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi újság, kérdező?
2021. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!