Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalt/megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt/megcsal a férjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár éve kezdődött, de épp terhes voltam a gyermekünkkel, gond is volt a terhességgel, így hittem neki.

De megint furcsa lett.


Az első ami furcsa volt, hogy elkezdett futni.

Aztán egyik nap elmentem a nagyobbik gyermekünkkel a szüleimhez, férjem később jött volna, mert még valamit be akart fejezni a ház körül. Elvittem a gyereket anyuékhoz, én meg hazamentem, gondoltam meglepem. Egyedül volt, telefonált, állítólag munkaügyben. Ami miatt itthon maradt azt nem csinálta meg.


Eljött a karácsony. Mondta elmegy fürdeni, meg beszél tesójával. Mondom oké, bent várom, de hallom, hogy bezárja az ajtót. Soha nem szokta. Már az előzőek miatt, meg volt egy furcsa érzésem is, felhívtam a tesóját. Felvette, tehát nem vele beszélt.

Mikor végzett, kérdeztem végig tesójával beszélt-e, mondja igen. Kérem, mutassa meg a híváslistát. Az utolsó hívást kitörli mielőtt megmutatja, mikor rákérdezek miért, azt mondja munkaügy volt, ne foglalkozzak vele. Ezen vitázunk kicsit, hisz ha látom, hogy pl. Bélával beszélt, nekem semmit nem mondd a név, nem értem miért törölte ki, hacsak nem női név volt ott, de végül ráhagyom, nem vagyok jól.

Eljön szilveszter este, telefonja töltőn. Leveszi, pár perc múlva csörög, hogy bekapcsolt a munkahelyén a riasztó menjen be. Hazaér, mondom boldog évfordulót. Azt mondja, mi lenne ha másik naptól számolnánk, nem onnan ahonnan 12 évig! Miért?


Lefekszik, nem vagyok rá büszke, de belenézek a telefonjába. Híváslista, üzenetek üres. Reggel megkérdezem miért? Mert tiszta lappal akarta az újévet kezdeni.

Ezekután már futni se jár el....


Most megint furcsa lett. Mindenbe beleköt, szex csak akkor van, ha én kezdeményezek, de akkor se mindig jön össze.


Szerintetek akkor megcsalt? És most? Mit tegyek?



2020. máj. 22. 23:23
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
82%
Hát ebből még nem következik egyértelműen, hogy megcsalt, viszont a titkolózás és a hazudozás miatt én átértékelném a dolgokat.
2020. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
64%
Nagy esellyel megcsalt akkor a jelek szerint. Varni kene meg, mig ugymond megint lebukik. Utana? Elvalni. Mert a tudatodban mindig ott lesz, mit csinalt, igy meg nem lehet egy eletet leelni.
2020. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
81%

Elsővel értek egyet. Az ennyiből még nem biztos, hogy megcsalás van a háttérben, de valamit nagyon titkol előled, ami semmiképpen nem jó.

Amúgy ha az derülne ki, hogy megcsalt, akkor mihez kezdenél? Megbocsátanál neki?

2020. máj. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
58%

Első vagyok

Kettes ne mondd egy családos anyukának, hogy váljon el úgyhogy nem ismered a helyzetet. Majd a kérdező eldönti, hogy lesz, ha beigazolódik.

2020. máj. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim válasza:
60%
Nyilvan megcsalt. En a helyedbe elhagytam volna az elso olyan jelnel aminel masra tudnek kovetkeztetni
2020. máj. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
81%
Akik szerint nem csalta meg, azok milyen alomvilagban elnek? Nem egyertelmu az osszes jel? Miert kell elbujni, titokban telefonalni, hazudni, balhezni, elkenni a doglot, stb.? Arrol nem is beszelve, hogy a gyanu nem alaptanul merult fel, hacsak valaki nem (betegesen) feltekeny, amirol a kerdezo esetben szo sincs. Erezni lehet, ha valami nem stimmel.
2020. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
94%
Elég esélyes. Az én exem ugyanezt csinàlta, vitte a telot magàval, törølte a hívàslistàt, üziket. Egyszer csak lebukott
2020. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
73%
4-esnek: ha megcsalta, el kell valni. Es nem a gyerek miatt egyutt maradni egy mergezett legkorben. Mert mit fog latni a gyerek? Ez lesz a minta, a kovetendo pelda? Ebben fog felnoni?
2020. máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
54%
Én írtam a 4-es választ. Nem mondtam, hogy mi a véleményem csak szerintem ismeretlenül nem kéne szétszakadásra buzdítani egy családot. Majd akik jobban látják a helyzetet döntenek.
2020. máj. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
89%
Vagy megcsalás vagy valami simlis üzleti dolog,de nyilván az első a valószínűbb.Derítsd ki,mert akármi is történt,a hazugság csak megmérgezi a kapcsolatotokat.
2020. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!