Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalt/megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt/megcsal a férjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár éve kezdődött, de épp terhes voltam a gyermekünkkel, gond is volt a terhességgel, így hittem neki.

De megint furcsa lett.


Az első ami furcsa volt, hogy elkezdett futni.

Aztán egyik nap elmentem a nagyobbik gyermekünkkel a szüleimhez, férjem később jött volna, mert még valamit be akart fejezni a ház körül. Elvittem a gyereket anyuékhoz, én meg hazamentem, gondoltam meglepem. Egyedül volt, telefonált, állítólag munkaügyben. Ami miatt itthon maradt azt nem csinálta meg.


Eljött a karácsony. Mondta elmegy fürdeni, meg beszél tesójával. Mondom oké, bent várom, de hallom, hogy bezárja az ajtót. Soha nem szokta. Már az előzőek miatt, meg volt egy furcsa érzésem is, felhívtam a tesóját. Felvette, tehát nem vele beszélt.

Mikor végzett, kérdeztem végig tesójával beszélt-e, mondja igen. Kérem, mutassa meg a híváslistát. Az utolsó hívást kitörli mielőtt megmutatja, mikor rákérdezek miért, azt mondja munkaügy volt, ne foglalkozzak vele. Ezen vitázunk kicsit, hisz ha látom, hogy pl. Bélával beszélt, nekem semmit nem mondd a név, nem értem miért törölte ki, hacsak nem női név volt ott, de végül ráhagyom, nem vagyok jól.

Eljön szilveszter este, telefonja töltőn. Leveszi, pár perc múlva csörög, hogy bekapcsolt a munkahelyén a riasztó menjen be. Hazaér, mondom boldog évfordulót. Azt mondja, mi lenne ha másik naptól számolnánk, nem onnan ahonnan 12 évig! Miért?


Lefekszik, nem vagyok rá büszke, de belenézek a telefonjába. Híváslista, üzenetek üres. Reggel megkérdezem miért? Mert tiszta lappal akarta az újévet kezdeni.

Ezekután már futni se jár el....


Most megint furcsa lett. Mindenbe beleköt, szex csak akkor van, ha én kezdeményezek, de akkor se mindig jön össze.


Szerintetek akkor megcsalt? És most? Mit tegyek?



2020. máj. 22. 23:23
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
62%
9-nek: szerinted mit kene csinalni?
2020. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
84%
Hogy titkolózik, hazudik, az ennél nem lehetne nyilvánvalóbb. Ha nem megcsal, akkor valami még rosszabb lehet (pl. valami illegális dolog).
2020. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
72%
10-nek: ketes uzleti ugyekre en is gondoltam. De ez: "Most megint furcsa lett. Mindenbe beleköt, szex csak akkor van, ha én kezdeményezek, de akkor se mindig jön össze." Ez nem uzlet, hozza teve az osszes furcsa dolgat.
2020. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 Savlekotő ***** válasza:
6%
Ne haragudj,nem kéne leülni kommunikálni,még fürdésnél se hagyod békén,ott állsz és hallgatózol és figyeled mit csinál kivel beszél,futni megy követed,ki kutatod míg alszik az üzeneteit.. Én is futnék,előled..
2020. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
79%
Nos. Ha egy gengszter lenne, akkor a feleseget beavatna. De itt sajnos nem errol van szo. Mas nok utan koslat. Az elsovel vegeszakadt a dolognak, szunet, most jott a masik. Kalandokat keres. Egyelore. Utana ki tudja, mive fajulhat a helyzet.
2020. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


3./ Nem tudom, hogy megtudnék e bocsátani. Lehet nem. De ha igen, akkor se lenne már semmi olyan, mint régen. Mert elfelejteni nem tudnám.

Főleg, mert pont akkor csalt meg, mikor a gyermekünket vártam, akit annyira akartunk.


14./ Nem hallgatóztam, csak hallottam ahogy rázárja az ajtót, mivel a fürdő a hálónk mellett van. A hálóból hívtam a tesóját is, azt se tudom kivel és miről beszélt akkor. Mikor futni ment, se követtem, itthon voltam a nagyobbik gyerekkel, nem is tudom, honnan veszed, hogy követtem. Csak már azt se hiszem el,higy futni volt.

Arra meg írtam,hogy nem vagyok büszke,higy belenéztem, de "a máskortól ünnepeljünk,mint az elmúlt 12 évben" után, arra gondoltam, hátha találok valamit, de....

2020. máj. 22. 23:58
 17/55 anonim ***** válasza:
65%
"a máskortól ünnepeljünk,mint az elmúlt 12 évben" - ezt nem ertem. Miert szeretne igy most hirtelen, kiderult?
2020. máj. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:
17./ Értelmes válasza nem volt rá. Mert korai, nem volt itthon, addigra lenyugszunk. De 12 évig jó az a dátum, majd hirtelen számoljuk pár nappal későbbről az évfordulót? Nem tudom mi történt míg hazaért, hogy ezt szerette volna.
2020. máj. 23. 00:06
 19/55 anonim ***** válasza:
73%
Nem az evfordulonal voltal terhes az elso gyerekkel?
2020. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
Nem. Addigra már volt egy gyerekünk. Mikor a másodikkal voltam terhes, akkor történtek ezek
2020. máj. 23. 00:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!