Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalt/megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt/megcsal a férjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár éve kezdődött, de épp terhes voltam a gyermekünkkel, gond is volt a terhességgel, így hittem neki.

De megint furcsa lett.


Az első ami furcsa volt, hogy elkezdett futni.

Aztán egyik nap elmentem a nagyobbik gyermekünkkel a szüleimhez, férjem később jött volna, mert még valamit be akart fejezni a ház körül. Elvittem a gyereket anyuékhoz, én meg hazamentem, gondoltam meglepem. Egyedül volt, telefonált, állítólag munkaügyben. Ami miatt itthon maradt azt nem csinálta meg.


Eljött a karácsony. Mondta elmegy fürdeni, meg beszél tesójával. Mondom oké, bent várom, de hallom, hogy bezárja az ajtót. Soha nem szokta. Már az előzőek miatt, meg volt egy furcsa érzésem is, felhívtam a tesóját. Felvette, tehát nem vele beszélt.

Mikor végzett, kérdeztem végig tesójával beszélt-e, mondja igen. Kérem, mutassa meg a híváslistát. Az utolsó hívást kitörli mielőtt megmutatja, mikor rákérdezek miért, azt mondja munkaügy volt, ne foglalkozzak vele. Ezen vitázunk kicsit, hisz ha látom, hogy pl. Bélával beszélt, nekem semmit nem mondd a név, nem értem miért törölte ki, hacsak nem női név volt ott, de végül ráhagyom, nem vagyok jól.

Eljön szilveszter este, telefonja töltőn. Leveszi, pár perc múlva csörög, hogy bekapcsolt a munkahelyén a riasztó menjen be. Hazaér, mondom boldog évfordulót. Azt mondja, mi lenne ha másik naptól számolnánk, nem onnan ahonnan 12 évig! Miért?


Lefekszik, nem vagyok rá büszke, de belenézek a telefonjába. Híváslista, üzenetek üres. Reggel megkérdezem miért? Mert tiszta lappal akarta az újévet kezdeni.

Ezekután már futni se jár el....


Most megint furcsa lett. Mindenbe beleköt, szex csak akkor van, ha én kezdeményezek, de akkor se mindig jön össze.


Szerintetek akkor megcsalt? És most? Mit tegyek?



2020. máj. 22. 23:23
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem hiszem, hogy valamilyen simlis ügybe keverdett.


39./ Rendben, tegyük fel, valami ilyesmi volt. De akkor, miért akarta máskor ünnepelni az évfordulónkat?


Ez az egész pár éve történt, aztán helyrejöttek a dolgok, a szex is rendben volt.


Most megint más lett a viselkedése is, pár hónapja gond a szex, a pár éve történtek óta pedig, ahogy te írod, nem "kutakodtam" utána. Tehát ez nem indok a szexre.

2020. máj. 23. 08:03
 42/55 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem is nagyon valószínű a megcsalás, de nem biztos. Lehet jobb is, lehet rosszabb is. (Nem sorolok példákat, mert itt sokan azt hiszik, ha egy példát megcáfolnak, akkor az összeset megcáfolták, tehát csakis a saját fixa ideájuk a nyerő. Más lehetőséget meg úgysem hagynak beférkőzni a gondolataik közé.)

Az a kérdés, hogy a párod le akarja, le tudja-e zárni ezt a háttérben lappangó titokzatos ügyet - akármi is legyen az -, és ha lezárja, az neked elegendő-e ahhoz, hogy döntést hozz. Ezzel talán már most számot tudsz vetni.

Illetve ha nem zárja le, ha folytatódik, akkor el tudod-e viselni, hogy így lesz még ki tudja meddig. Ez esetben is dönteni fogsz. Szerintem a te helyzetedben nem is a megcsalatás réme a legrosszabb, hanem a bizonytalanság.

Az is döntés, ha nem döntesz. Ha még vársz, hátha kiderül, hátha véget ér, hátha ő lép. Vagy ha azért vársz, hogy időközben aktívan megbizonyosodj a helyzetről.

Ha kérdőre vonod, vagy kész helyzet elé állítod, vagy észreveszi, hogy gyanítasz valamit, lehet, hogy ő fog kezdeményezni. Erre előzőleg fel kell készülnöd, mert meglehet, hogy ő már készül erre, és akkor hátrányba kerülsz.

De arra is jó, ha felkészülsz, hogy egyszer csak beavat, és kiderül, hogy egészen másról van szó. Ahogy írtam, lehet jobb is, lehet rosszabb is, mint a megcsalás. Kevesebb esélyét látom ennek, de nem zárható ki.

Ha meg akarod tartani, menteni a kapcsolatot, akkor szorosabbra kell vonnod. Próbálj meg bevonódni az életébe, és próbáld meg te is minél jobban bevonni. Pl. a gyereknevelésbe. Beszélgess vele sokat közömbös vagy őt érdeklő témákról. Kezdeményezz meghitt, intim helyzeteket, mutasd ki a szeretetedet, igényeld az övét. És igen, ha kezdeményezned kell a szexet, hát kezdeményezd.

2020. máj. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
46%
Amit a 37-es irt, az lehet. Eddig birta. Most megint kezdi, mert ismet talalt valakit.
2020. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
64%
42-es elemzese jo. De azt is figyelembe kell venni, hogy ha valaki mindenbe belekot, azzal nem egyszeru boldogulni, sokszor inkabb lehetetlen. Amugy az egesz csak jatszma lenne. Viszont, egy ilyen karakterrel, mint a ferje, minek? Hogy X evente ujrakezdje? Az ilyen ritkan valtozik. Eljatszott ez mar mindent, bizalmat, tiszteletet, becsuletet. Es tudni kell, nem az a rosszabb, ha azert nem hiszel neki, mert nem akarsz, hanem az, ha nem tudsz. Innentol kesz, ennek vege. Nem kell eroltetni, azt csak a tarsfuggok szoktak, mindenaron, gorcsosen ragaszkodni ahhoz, amihez nem kell - onsorsrontas. Es ezt tanacsolni is rendkivul karos es felesleges, mert elore nem visz, de rombolo.
2020. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg kezdj el kutakodni mert hülyének néz...
2020. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
28%
Az évfordulót lehet hogy csak azért akarta máskor ünnepelni, mert aznap fáradt volt, nem tudott rá felkészülni és kért pár nap haladékot. Nem lehet, hogy csak ennyi volt az ok és te láttál ebbe is bele többet?
2020. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
46./ Nem egy alkalomra gondolt. Onnantól mindig a másik napon akart tartani
2020. máj. 24. 15:06
 48/55 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is megcsal. Szerezz bizonyítékot, és szembesítsd vele. Ha minden beszélgetést kitöröl azonnal, ez is egy jel.
2020. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
48%
Megkérdezted, miért akarja másik nap ünnepelni?
2020. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
87%

Furcsák ezek a jelek. A jelek szerint valószínű, de lehet hogy csak valamit félreértesz.


Valamit nem mond el már egy ideje, ami számára is hihetetlen, de nem biztos hogy azt, hogy megcsal. Lehet kiderült, hogy van egy másik testvére, akiről eddig nem tudott és vele beszél, és nem akarja még ezt elmondani, bár ez is furcsa. A fürdő ajtaját télen azért is beszokták csukni, mert mondjuk fázik, vagy ne hűljön ki a víz gyorsan.


Szerintem vele kéne beszélned, mond el neki mit gondolsz erről az egészről. De ha megcsalt tényleg durva, hogy akkor is mikor te babát vártál, és ha így van a másik fél vajon tudja, hogy házas ember? Mert akkor két nőt csap be.


Szóval lehet találgatni mi az oka, de egyszerűbb mindig a forrást kérdezni, és ha látszólag hárít, és dühös lesz, tehát nem megbeszélni akarja, az jelentheti azt is hogy nem volt tényleges megcsalás és ezért dühös, vagy volt, de már gyorsan szakított vele, és ezért mondta azt, hogy új lappal akar indulni.


Szerintem necc az ilyen párkapcsolatban, mert a bizalmatlanság ugyanúgy kapcsolat romboló.


Meg kell beszélni, és el kell neki mondani, hogy te mire gyanakodsz, és ha dühös lesz, és netalántán elkezdi a nem bízol bennem monológot, akkor mond el neki, hogy talán azért mert van okod rá, ugyanis elkezdett furcsán viselkedni, és azokat amiket leírtál nekünk mindent szépen kérdezd meg, hogy ezt, és ezt miért csinálta abban a helyzetben, miért hazudta azt, hogy a testvérével beszél karácsonykor miközben te épp akkor szintén beszéltél a testvérével, amikor mondta, hogy vele fog beszélni, és etc.

2020. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!