Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Két éves szerető viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éves szerető viszony hosszúnak számít? Van jelentősége, hogy már évekről van szó ebben az esetben?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Hosszúnak, de nincs jelentősége. Szeretőként tud, hogy hol a helyed!
2020. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Igen, hosszúnak számít. Jelentősége semmi nincs, csak hogy a könnyebb utat választja annál, hogy a problémát rendezné.
2020. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz jelentőség alatt?
2020. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Hosszú, de nincs jelentősége. Én 5 éve vagyok. 3-szor volt szakítás. Aztán újra együtt. Nem éri meg.Szerelem volt. Részemről még mindig vannak érzelmek, sajnos. Még egyszer nem mennék bele ilyen kapcsolatba. Nálunk az van, az asszonya nem becsüli eléggé, mindig arra panaszkodik, hogy kiabál vele, semmi nem jó. Aztán ha a nő egy kicsit kedvesebb vele, én már sehol sem vagyok. Ha egy férfi nem válik el akkor ott az asszony az első, szereti. Még egyszer nekifutok a szakításnak, tulajdonképpen én működtetem a házasságát.
2020. máj. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Èn nem az asszony miatt nem valok!!! Ez hulyeseg! A legtobb ember a gyerekek miatt marad ott ahol van!!!
2020. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jelentősége annyi van hogy elvettél magadtól 2 évet ami alatt normális kapcsolatod is lehetett volna amiben meg is becsülnek és kölcsönösek az érzelmek.

Ha neked jó ez akkor csak csináld de ne várd hogy a kedvedért dobja a biztos hátterét.

2020. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem hosszú,az enyém 6 éve tart.

Csak az időtartam miatt nincs jelentősége.

2020. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már egy normális kapcsolat is hosszúnak számít, ha 2 éve tart. Volt már a világon huszonévig tartó szeretői viszony is.

Jelentősége? A faszi változatos életet él, kielégíti a vágyait több helyen. Te meg vársz a csodára, amíg meg nem öregszel, vagy le nem cserél másra.Ebből a szempontból már van jelentősége.

2020. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Egy ismerősöm 15 éve szerető, már 50-es nő, szerintem már az is fog maradni, nem lesz valami szép időskora szerintem.
2020. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
A nők általában érzelmi alapon mennek bele egy szeretői kapcsolatba. Azért olyan is van amikor a hölgy sem független, egy nem jó de azért elviselhető házasságban él. A legtöbb esetben Ő elválna csak a szeretője nem. Úgy látom a férfiak számára sokkal többet jelent a házasság.
2020. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!