Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csalódnál a párodban, ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódnál a párodban, ha ezt megtudnád?

Figyelt kérdés

Adott az a helyzet hogy munka miatt kevesebb időtök jut egymásra, neked pedig sokat kell kimaradozni, otthontól távol maradni. A párod féltékeny, megcsalásra gyanakszik (amiről persze nincs szó), párszor rá is kérdez nálad de nem tudod meggyőzni, majd megtudod hogy felfogadott egy magánnyomozót akivel hetekig figyeltette kb. minden lépésedet.

Hogyan reagálnál egy ilyen esetre?



2020. máj. 28. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Csalódnék benne...
2020. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Savlekotő ***** válasza:
86%

Ahol nincs bizalom az halott ügy..

70F

2020. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Kiröhögném.Aztán tapsolnék is neki.😂Komolyan ezen nem tudnék megsértődni de csalódni sem.
2020. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
35%
Nekem ezek a kérdések mindig olyan paradoxonnak tűnnek. Pl nem járnék olyan emberrel, akiben ilyesmi felmerül. Tehát, azért ne mondja nekem senki, hogy évek után, egy rendes, normális embert nem lehet annyira kiismerni (vagy csak ugyebár akár találni), hogy azt mondhatnád, igen igen, csalódnék, de az én párom nem tenne ilyet, nem tenne olyat, tehát a kérdés paradoxon.
2020. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Szakítanék vele.
2020. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Csalódnék és szakítanék. Nem tudok olyan emberrel együtt élni, aki csalónak lát engem.
2020. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Csalódnèk hogy ilyen szarokra szórja ki a pénzt. Tudod mibe kerül az ilyen? Durva
2020. máj. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén? Nem érdekelne, mert én sem bíznék benne, kell az egészséges gyanakvás, különben pofáraesel, mert a mai világban - a régiben is - mindenki hazudik szinte. Miért is ne tennék?


De figyeltessen, apám is mindig ezt csinálta régen, hozzá vagyok szokva.

2020. máj. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Bizalom nélkül nem építhető igazi kapcsolat. Ahol nincs bizalom, nem működőképes....
2020. máj. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Csalódás
2020. máj. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!