Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők, akik miatt a férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, akik miatt a férj elhagyta a családját! Milyen most a kapcsolatotok? Megérte elvenni egy apát a családjától? Nem féltek, hogy, ti is a megcsalt feleség sorsára fogtok jutni? Hogyan jöttök ki a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

2020. jún. 22. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem a szeretők a hibásak, hanem mondjuk az a fél, aki a csábításnak nem tud ellenállni. Ha valaki szeret valakit, ilyen nem is történik meg.
2020. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha egymásba szerettek, akkor nem kellett elvenni a családtól, ment ő magától is. A legtöbb megcsaló nem a szeretőt választja, ha őt választotta, akkor tényleg szeretik egymást, tehát megérte nekik.
2020. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
A férj is nagyban hibás. Akit lehet vinni, azt viszik. Akit lehet, azért meg nem kár.
2020. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Mindhárom hibás. A férj akiben nincs tartás, a feleség akiben nincs odafigyelés, és a szerető akiben nincs tisztelet.

Én ugyan házasságban élek de édesapám egy jóval fiatalabb nő miatt hagyta ott a családját 15 éve. Akkor 30! év volt közte és a szeretője között.....15 éve együtt vannak....szerintem ők nem bánták meg.

2020. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
"Miatt" ilyen nincs.Konyebb hibáztatni a harmadik felet,mintsem belátni,hogy nem megy.
2020. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Azért sok esetben rendesen hibás a szerető is! Nem egy csajkákét a hobbija, hogy egyik foglalt pasi után mászik a másikra, de csak addig érdekli, amíg a feleségével versenghet. Aztán amikor a pasi őt választja, már nem édes a nem tilos. Gyorsan kitáncol.

Nem egy ilyen esetről tudok a környezetemben. Van, ahol pont a szeretőt ismerem. Ő is az a típus, aki véletlenül pont mindig nős férfiba zúg bele. Addig zsarolja, amíg elhagyja a családot. Utána hisztizik, hogy nem szakítja meg a kapcsolatot a feleséggel teljesen. Utána szakítanak. A pasi meg les, mert se család, se szerető.

Nem véletlen, hogy kik lesznek szeretők.

A családot meg jellemzően pont azok a pasik hagyják el, akik azt hiszik magukról, hogy hűségesek.

A megcsaló típus nem válik, ő vigyáz a stabil háttérre.

2020. jún. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

"Nem egy ilyen esetről tudok a környezetemben. Van, ahol pont a szeretőt ismerem. Ő is az a típus, aki véletlenül pont mindig nős férfiba zúg bele. Addig zsarolja, amíg elhagyja a családot. Utána hisztizik, hogy nem szakítja meg a kapcsolatot a feleséggel teljesen. Utána szakítanak. A pasi meg les, mert se család, se szerető."


Na most elmorzsoltam pár könnycseppet a pasiért.... Ja, mégsem. Nem a szerető a hibás azért, mert hagyja magát neki hisztivel zsarolni. A saját jellem gyengeségéről nem más tehet. Talán nem kéne hisztis, zsaroló rib.ancokkal összefeküdni a meglévő házassága mellett. Tudom most sikerült újat írnom.

2020. jún. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Tipikus hogyan hárítsuk a felelősséget a harmadik félre a kapcsolat tönkremeneteléért. Az éremnek szerintem két oldala van. A feleség mit tett a házasságért másrészt a férj mit tett. Egy kapcsolat/házasság ritkán megy gallyra kizárólag az egyik fél hibájából.
2020. jún. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Vicc,ha engem szeretnek nem lehet elcsábítani,olyan unalmas ez a csábító duma........Szegény pasi ,O csak áldozat 😂😂Jött a mocskos csábító és vitte.
2020. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
9-es igen-igen és szegény pasi farka pont a nő szájában kötött ki.
2020. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!