Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csal a barátom vagy én értette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csal a barátom vagy én értettem félre?

Figyelt kérdés

Ma reggel a barátom amikor munkába készült mellettem hagya a telóját. Nem szoktam sosoem nézegetni, viszont jött neki egy értesítés és reflexből ránéztem mi érkezett. És hát volt mit látnom. Az volt az értesítés, hogy: You have 3 hidden messages from sexy lady.

Köpni nyelni nem tudtam. Amikor rákérdeztem, hogy mi az, azt mondta, hogy csak egy háttérképes alkalmazásnak az értesítése. Én most nem tudom tényleg igaz vagy hazudik. Nem igazán értek hozzá. Az értesítés felett tényleg írt valami wallpaper dolgot de olyan hihetetlen, hogy ennek bármi köze lenne valamilyen háttérképhez. Szerintetek online beszélget valami csajokkal vagy tényleg igazat mond? Nem tudok mit gondolni.



2020. jún. 25. 17:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
Nagyon idegesítő, féltekeny liba vagy. Remélem a pasid talál egy normális nőt.
2020. jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy mutassa meg az alkalmazást.
2020. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

1. Titkos üzeneteket nem jeleníti meg a telefon

2. A lehetséges párját nem fogja "Sexy lady"-nek nevezni, hanem valami semleges néven lenne benne

2020. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem kamu. Legalabbis nekem eletszerutlen a szitu, hogy egy eleg egyertelmuen gyanus dolog feltunek a kepernyon, es ezek utan csak mond valamit ami siman baromsagnak hangzik, ha valaki nem erti, es nem mutatja meg konkretan, hogy mirol beszel.

Ha nekem valami ilyesmi hatterkepem lenne, akkor fognam es megmutatnam az alkalmazast a paromnak, hogy lassa a sajat szemevel, mirol van szo.

De igy, hogy csak mond valamit a levegobe, amit le se tudsz ellenorzni, mert azt se tudod mirol van szo... :D Hagyjuk mar. Mutassa meg.

2020. jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Ez annyira tipikus spam, hogy nem is értem hogyan gondolhatsz másra. Nem hűtlen, csak buta, letölt mindenféle alja oldalakról háttérképeket, aztán szépen telemegy mindenféle vírussal a telefonja.
2020. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

Ezt nézd meg, több részből áll, érdemes:


[link]

2020. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy sima spam:D
2020. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
7 Ez nem spam. A hétvégén láttam, és hát minden nőnek, még házasságkötés előtt látnia kéne.Mielőtt még aláírja a papírokat, beleértve a harmadik feleket is:)
2020. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
8 Szerintem a hetes a kérdező kérdésére reagált, nem arra amit te ide linkeltél..
2020. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok. Nem értek igazán a technikához meg az alkalmazásokhoz így elképzelni nem tudtam, hogy igaz vagy sem amit mondd.
2020. jún. 25. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!