Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan fogadjam el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy a barátom lánybarátja mindenben jobb nálam?

Figyelt kérdés
Okosabb, szebb, sikeresebb. Nagyon irigy vagyok és féltékeny, ő meg kedves velem. Nem is értem, miért nem ők vannak együtt, én olyan béna vagyok.

2020. jún. 26. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Amíg így gondolkozol önmagadról, mivel borítékolható, hogy te vagy az "okosabb, szebb,sikeresebb" verziójú, addig az életed mélyrepülését nem fogod tudni megállítani. Az évek mennek, és amivel most még tudsz elismerést szerezni, az holnapra már hamu, mert a külső csak egy ideig dominál. Előbb utóbb kiütközik az emberen a rejtett belső. Aztán 40-esként elkezdesz a 20-as lányokkal rivalizálni, míg a korosztályod mély sajnálattal tekint rád, mert nekik már családjuk van, szeretik őket, és számukra a valódi értékrend betonbiztos az életükben. Neked meg szépen hanyatlik, mert a külsőd mögött érzelmileg nincs semmi.

Ha ilyen életre vágysz, akkor jó úton vagy. Ha másra, akkor igen alapos takarításban kezdesz önmagadban-belülről kifelé haladva.

2020. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Nincs ilyen, hogy valaki jobb a másiknál. Mindenki más. Mindenkinek más a legjobb.

Kicsit szedd össze magad, a barátod téged választott, téged szeret.

2020. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha veled van, akkor nem biztos, hogy mindenbe jobb!

A kevés önbizalom meg nyomasztó!

N27

2020. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha vele akarna lenni, vele lenne, de ő téged választott. Próbáld meg kicsit jobban szeretni magadat, mert ezzel a hozzáállással el fogod üldözni a pasit. Aztán meg lehet sírni, hogy a másik lány miatt volt, közben te magad mérgezed meg így a kapcsolatodat.
2020. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Soha sem leszel te a legokosabb, legszebb stb a világon, ez ellen nem tehetsz semmit.

Viszont azt vedd észre, hogy ha a párod őt szeretné, akkor vele lenne, nem? Miért jönne össze veled, ha már évek óta ismeri a másikat? Hát azért, mert téged szeret, őt meg nem.

2020. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem kérdező. Sajnos én is ilyen gondolkozással vagyok megáldva,hogy xy jobb nálam ,mert szebb vagy mert ilyen-olyan hobbija van,mert neki 2 diplomája van,mert többet keres stb stb...

Én sem tudom,hogy mivel fordíthatnám át a gondolkozásomat,hogy értékelhetném magam jobban,csak a hibáim jutnak mindig eszembe és eltakarnak minden pozitívat. Ezért is akarok elekzdeni pszihológushoz járni mert megkeeserítem saját magam életét. Mikor látom,hogy relatív "csúnyább" "butább" stb nők sokkal boldogabbak tőlem,hogy ők önfeldetek akkor kb megáll a tudmoányom,hogy ők hogy csinlják??

2020. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Szerezz egy kis önbizalmat.

Biztosan van valami amit szeret, imád benned a párod, csak túlságosan negatív vagy. Ismerős érzés én is ilyen voltam, ugyanezen átmentem. Tényleg csak az önbizalmadon kell kicsit alakítani és egyből nem fog érdekelni az a másik lány.

22N

2020. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
1-esnek kicsit megszaladt a fantáziája. Nem lehet egyetlen egymondatos kérdésből ilyen messzemenő következtetéseket levonni.
2020. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalomhiányod miatt egyre kevésbé leszel vonzó ha így folytatod.
2020. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köyszi mindenkinek a választ, próbálok változtatni!
2020. jún. 26. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!