Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párommal két gyermekünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal két gyermekünk van, a nagyobbik lány kék szemű, a kisebbik fiú barna szemű, én és a párom kék szeműek vagyunk, ennek a cikknek alapján mit tennétek?

Figyelt kérdés

[link]

"A kék szem azért alakulhatott ki, hogy a férfi biztos lehessen benne, hogy a nőtől született gyermek az övé. Ha ugyanis az anya és az apa is kék szemű, nem születhet barna szemű gyermekük, mivel a barna szem domináns, a kék pedig recesszív gén. Ha tehát a gyermek kék szemű anyától, de barna szemmel születik, akkor csak egy másik, barna szemű férfié lehet, kék szeműé nem. Noha a genetikai hátteret aligha érthette a 10 ezer éve élt ember, a kék szem lehetett egyfajta összehasonlítási alap, jelzés a férfi számára, és adhatott neki valamiféle támpontot abban, hogy a született gyermek az övé-e vagy sem."


2020. jún. 26. 19:09
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Apám szeme zöld,anyámé kék,az enyém ronda zöldesbarna,és csak közelről látszik hogy zöld is van benne.Pedig milyen jó lett volna szép kék vagy zöld színű szem :(
2020. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
75%

Leegyszerűsíve: Domináns a barna szín, de ez is két génből áll. Ha ebből az egyik sérült, akkor kék szeme lesz az illetőnek. Tehát úgy kék szemű a szülő, hogy sérült barna szem génjei vannak. Ilyen szülőknek lehet barna szemű gyerekük.


A másik eset, amikor kék szemre homozigóta. Ebben az esetben nem lehet barna szemű gyerekük.

2020. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
66%
Van más testrésze annak a gyereknek a szemén kívül? A vonásaiban, az alkatában fel lehet fedezni a rokoni szálakat minden embernél. Ha kételkedsz ebben a nagyon komoly dologban, akkor csináltass tesztet, gondolom sok más repedés is van a kapcsolatotokban, ez lesz a végső döfés neki, legalábbis én páros lábbal rúgnam ki a férjemet ha ebben a súlyos témában hűtlenséggel vádolna.
2020. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
56%

Femina. Hu

Ehhez nincs mit hozzáfűzni.

Na akkor, anyám apám kék szemű, én barna. Egyértelmű, hogy apám az apám mert ugyanolyan görbe orrom van, mint neki :D

2020. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
54%

Az én szemem (anya) barna, az apjáé zöld, a gyerekemé kék.

A postásét nem tudom :D

2020. jún. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!