Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam az igazságot, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam az igazságot, vagy inkább hallgassak? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Pár éve ismerek egy párt. Talán a lánnyal kicsit szorosabb a kapcsolatunk, de közel sem mint legjobb barátnők. Elvileg hamarosan esküvő is lesz. Azonban egyik napról a másikra a srác elkezdett érdeklődni felém, pedig én semmi jelét nem adtam, hogy vevő lennék rá. Kaptam már múlt héten ajándékot, és félreérthetetlen üzeneteket is. Ezekre persze nem szoktam válaszolni. Most már kellemetlen velük találkoznom, mert sajnálom a lányt, ő nagyon szerelmes. Gondoltam már rá, hogy elmondom neki, de félek nem hinne nekem, és valahogy én látszanék bűnösnek, hogy biztos kikezdtem vele, pedig nem. Nem tudom mi lenne a helyes döntés?
2020. jún. 26. 23:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én elmondanám neki.
2020. jún. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Én ilyenkor a "not my business" elvet követem. Ha a csajnak ez kell, hát ezt fogja kapni. Simán megszívhatod, hogyha kitálalsz a csajnak, akkor majd azt gondolja, hogy biztos te nyomultál rá és te leszel a rossz.
2020. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem óvatosan mondd el neki. Ha meg tudod mutatni az üzeneteket, akkor tudod magad igazolni.
2020. jún. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szólnék a csajnak, esetleg,ha vannak bizonyítékaid,akkor megmutatnám neki,ha viszont nagyon nem akar hinni neked, akkor hagynám. Majd később rájön,ha lebukik a férje ,hogy megcsalja.
2020. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

*Azonban egyik napról a másikra a srác elkezdett érdeklődni felém, pedig én semmi jelét nem adtam, hogy vevő lennék rá. Kaptam már múlt héten ajándékot, és félreérthetetlen üzeneteket is*


Kamuzol, hogy miért? az nem lényeg, meg igazából nem is érdekel.


És hogy honnan lehet tudni? Ha igaz az amit az első mondatban írtál, akkor el sem jutott volna az ajándék hozzád, sem a kéretlen üzenetek, mert már az elsőnél léptél volna keményen. Erről ennyit. Legközelebb okosabb légy ha már történeteket gyártasz.

2020. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire szoros a barátságunk. Hogyha gyakran beszélünk, beavatjuk egymást személyesebb dolgokba akkor elmondanám. Lehet személyesen mondanám el neki, hogy nem tudom hogyan kéne ezt közölnöm de ezt meg azt írta nekem a baratod en semmi jelet nem adtam ra, forditott esetben pedig orulnek ha szolnanak nekem. Hogyha o tamadoan lep fel ellened es esetlegesen teged hibaztat, akkor hagyd ha ennyi esze van. Ugyis ra fog jonni elobb vagy utobb.
2020. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
#5: Mondjuk, ez jogos. Láttam már pár ilyen sztorit. A csaj előadta, hogy ő nem érti, hogy miért figyelt fel rá a srác, miért nyomul. Aztán, mindig kiderült, hogy ő is tett szépen a dolgokért.
2020. jún. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem csak ketten voltunk amikor kaptam az ajándékot, hanem pont amikor senki nem látta, akkor. Nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget lévén a mi társaságunkban szoktunk csak úgy egymásnak adni kisebb dolgokat. Nem tudtam akkor, hogy ez valami titkos akció volt, csak később, amikor egy üzenetben rákérdezett. Ezért is lepett meg az egész, lehet ezt érthette félre? De ez akkor se helyes viselkedés.
2020. jún. 27. 00:09
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mond el szegény lánynak mindenképp. Ne csessze el az életét egy ilyen pasival. Persze ha van bizonyítékod az jó.
2020. jún. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Joga van tudni hogy ki is az akivel le azeretné magát kötni!
2020. jún. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!