Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam az igazságot, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam az igazságot, vagy inkább hallgassak? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Pár éve ismerek egy párt. Talán a lánnyal kicsit szorosabb a kapcsolatunk, de közel sem mint legjobb barátnők. Elvileg hamarosan esküvő is lesz. Azonban egyik napról a másikra a srác elkezdett érdeklődni felém, pedig én semmi jelét nem adtam, hogy vevő lennék rá. Kaptam már múlt héten ajándékot, és félreérthetetlen üzeneteket is. Ezekre persze nem szoktam válaszolni. Most már kellemetlen velük találkoznom, mert sajnálom a lányt, ő nagyon szerelmes. Gondoltam már rá, hogy elmondom neki, de félek nem hinne nekem, és valahogy én látszanék bűnösnek, hogy biztos kikezdtem vele, pedig nem. Nem tudom mi lenne a helyes döntés?
2020. jún. 26. 23:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem a férjem évekig csalt, itthon meg előadta, hogy teperjek jobban és szolgáljam ki tökéletesebben, mert ő depressziós és magányos a sok túlórától. És annyira igyekeztem és tényleg sajnáltam és szenvedtem a bűntudattól, hogy nem vagyok elég vagy túl sok vagyok. Még munkahelyet is váltottam, hogy ne kelljen annyit dolgoznia. Örültem volna, ha valaki megspórolja ezt az időt nekem, akár a szeretője, akár az anyja, akár egy barátunk, munkatársa, sokan tudták, csak én voltam hülye és naiv. És most itt állok a gyerekekkel meg a templomi fogadalommal, amit én tényleg komolyan gondoltam. Talán az elején még vissza lehetett volna fordítani, de ma már azt sem tudom, kicsoda, és szerintem ő sem, annyit hazudott. Mindenki biztos úgy volt vele, hogy nem rá tartozik.
2020. jún. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá a lánynál amolyan naivan h ő is kapott e olyan ajandékot mert te a pasijatól igen és nem érted és azt kérdezte üziben h blabla és megmutatod az üzi azon részét és h el vagy képedve stb

Finoman kommunikálva.

2020. jún. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdés, elmondanám! Pláne így, hogy még bizonyítékod is van!
2020. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%

"én semmi jelét nem adtam, hogy vevő lennék rá"

És azt jelezted, hogy nem vagy rá vevő?

Ha szó nélkül hagyod a dolgot, ő úgy érzi, hogy te is benne lennél, érdemes lenne vele tudatni.

2020. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát ülj le velük, és úgy mondd el a lánynak, hogy ott a pasi is. Ha hebeg habog vagy téged okol,mutasd meg az ajándékot,és az üziket. Ha a lány emiatt rád haragszik meg, az már az ő baja.
2020. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!