Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit kell tegyek, hogy megbocsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tegyek, hogy megbocsájtson a szeretett barátnőm?

Figyelt kérdés

Utaztam valahova, és véletlenül megpillantottam egy nagyon kihívóan öltöző lány fenekét. Egyből eszembe jutott róla a barátnőm. Este, beszélünk telefonon a barátnőmmel, és poénból, megemlítettem neki, hogy láttam ma egy jó feneket... na erre ő teljesen kiakadt, és némi letargiába esett, pedig jóbol mondtam neki, hogy nevessünk egyet (vagy ilyesmi)

De szerintem nagyon megharagudott rám, azóta eléggé más lett a "rajongása" irántam. Valahogy meg kéne hogy bocsájtson nekem, vagy ki kéne engesztelnem?!

(Már mondtam neki, hogy én azt hittem, hogy csak nevetünk rajta egyet, nem tudtam hogy ez tilos, és ennyire "féltékeny" lesz.

Mit tegyek egy ilyen helyzetben?

Meg fog nekem bocsájtani valaha?

Mit kéne tennem?

Tényleg véletlen volt, és hűséges vagyok.



2020. jún. 29. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem követtél el semmiféle főbenjáró bűnt, megtanultad, hogy ez neki érzékeny pont és legközelebb tapintatosabb leszel. Ő pedig majd szépen lenyugszik.
2020. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Semmit, hagyjad, hogy a hisztirohamát kiélje, aztán majd utána visszajön magától. Ha köti az ebet a karóhoz, akkor meg váljál szét tőle, mert ilyen szintű féltékenység semmi jót nem hozhat.


F

2020. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj, hogy haverként kezeled, nem a barátnődként. Fordítva lehet neked sem esne jól, ha mondaná : Fú képzeld ma olyan palit láttam, akkora volt neki, hogy csak lestem, gondolhatod...
2020. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
98%

Egy exem tolt ilyeneket.

Ő még néha random egy-egy közös romantikus ebéd alatt mutogatott is nekem mesztelen nőket, hogy milyen szexik, sőt olyan nyílt volt velem, hogy elmesélte melyik barátnőm tetszik neki...szerinted 1-től 10-ig terjedő skálán mennyire érdekelt a dolog, és mennyi idő után dobtam a csávót? 😂😂😂

2020. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!