Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tegyem túl magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta? A parom megcsalt és nagyon megvisel mivel meg igy is szeretem de o le se szar

Figyelt kérdés

2020. júl. 6. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Dobd ki a francba.
2020. júl. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Ha semmilyen megbánást nem tanúsít akkor dobd ki. Ha egyszeri alkalom lenne akkor igenis megbánta volna a dolgot és próbálná oda tenni magát. Ebben az esetben talán ha úgy érzed megpróbálhatnál megbocsájtani neki, de a bizalom mire vissza épül az hosszú idő.

Meg mint Damoklész kardja, ott lebegne a kapcsolat felett, hogy mikor teszi meg újra. Ezt érdemes végig gondolnotok és megbeszélnetek. De mivel nem foglalkozik veled kellőképpen, valószínű újra megtenné, mert nem érzi úgy hogy megbánta.

2020. júl. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Idővel te is megváltozol majd, még a kezdetén vagy, irgalmatlanul fáj, fájni fog, de idővel a te érzéseid is enyhülni fognak. Most még nehéz, de kezdd el felépíteni az új életedet, amelyikben te vagy a fontos. Az alapján amennyi mindent most tudok, azonnal kiraknám a cuccait az ajtó elé vagy elhagynám azonnal (persze attól függ kié a lakás). Engem nem csalt meg újra, de én annyira megváltoztam, annyira csalódtam benne, hogy én voltam az, aki azt mondta, hogy ezzel az emberrel már nem szeretnék együtt megöregedni. Én nemcsak őt hibáztattam, tudtam, hogy én is hibáztam, de egy szép szeretettel teli kapcsolatba nem tudtam ezt beleilleszteni, főleg a kapcsolatunk elárulását. Nem tudtam elképzelni, hogy ha valami nem tetszett neki bennem, vagy hiányzott neki valami, akkor miért máshol akarta ezt pótólni, miért nem vált el inkább. Nem vagyok egy hárpia akivel nem lehet megbeszélni a dolgokat, de a hazugságot, árulast, megalázást nem engedem meg senkinek. Mindenkinek jár a boldogság, de nem egy másik ember kárán kellene boldogságot keresni. Én sohasem hanyagoltam el őt, szeretgettem, de ha ő mást akart, szerintem meg lehetett volna beszélni. Egy összeveszést miért kell bosszúval megoldani?

Amikor ezt mind összeraktam fejben, teljesen elhidegültem tőle, pedig előtte én voltam az aki érzelmileg sokkal többet tett a kapcsolatba, nagyon szerettem őt, mégis én voltam az is, aki már nem akarta helyrehozni.

Szerintem te is tedd rendbe lelkileg magad és majd tisztán fogsz látni, de egy olyan ember aki megcsal és még oda sem teszi magát, hogy rendbehozza a kapcsolatotokat, azt el kell engedi, mégha most nehéz is.

2020. júl. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Ok nélkül nincs okozat. Az okot "kifelejtetted" az írásodból.
2020. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
A megcsalásnak nincs oka, az egy döntés. Az okokkal csak a megcsalók és a cinkosaik takaróznak. Ezzel mentegetik magukat. Ha valakinek valami nem tetszik, beszéljék meg vagy váljon el, de ne jöjjön azzal, hogy a vagyon, a gyerek, a hitel miatt nem válik, de szeretőt tart. Hagyjuk már. Nálunk, sem hitel, sem közös gyerek nem volt. Bármikor elválhatott volna, érdekes nem akart, inkább a szeretőt hagyta el, pedig még a közös vagyon elosztásán is megegyeztünk. Tehát nem csak ezek a ragasztók egy kapcsolatban, ahogy sokan állítják, csak kell valami más, valami új, ami az egóját tuningolja. De ezek után mar nekem sem kellett, csak egy kis ideig hagytam, hadd teperjen, aztán elváltam. Nem volt könnyű menet érzelmileg, de ezt kellett tennem, az önbecsülésem miatt. Nekem ezek elvi kérdések.
2020. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Foglald el magad, találkozz a barátaiddal, csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz és próbálj meg túlllépni az exeden, nem érdemelt meg téged.
2020. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engedd - sőt, küldd - el!
2020. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tambi3 ***** válasza:

Meglehetősen konzervatív, abszolut válásellenes vagyok, de ha egy ember hibázik, és nem látja be a "tévedését", nem is igyekszik jóvátenni, akkor azzal nincs mit kezdeni.


Ha nagyon szereted, akkor tedd próbára. Nem lesz könnyű neked, de játszd meg pár napig, hogy közömbös vagy te is irányába, majd a harmadik-nagyedik este "ölltözz ki" csinosan, meg smink meg minden, és menj el mondjuk a barátnődhöz úgy, hogy egye a fene a megváltozott helyzet miatt. Hát ez bizony galád dolog, de ha erre sem reagál, akkor vége.


Ne próbáld a továbblépést, hanem tedd meg!


U.i.: A továbbiak, pl egy esetleges válás kapcsán szerencsés lenne, ha minden perceddel el tudnál számolni, állításaidat tanúkkal igazolva, mert partnered jellem(?)éből ítélve erre még szükséged lehet. Az "egyedül sétáltam" nem alibi...

2020. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2020. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!