Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Mit kell felmutatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit kell felmutatni egy fiúnak, hogy első találkozáskor megcsaljátok vele a barátotokat?

Figyelt kérdés
A válaszok egyike megtörtént eseményeken alapul.

2020. júl. 14. 19:41
A kérdező szavazást indított:
Legyen sportosabb, izmosabb teste
Legyen elegánsabb öltözködése, kifinomult stílusa
Legyen több pénze
Legyen menő diplomája
Legyen intelligensebb
Legyen empatikusabb
Legyen részeg, fogdosson meg, nyomja hozzám a farkát, adjon cigit, beszéljen az autójáról és az exéről, káromkodjon ordítva, törjön össze valamit
Valami mást
Senkivel nem csalnám meg első találkozáskor
Egyáltalán nem csalnám meg
51 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Minimum 20 cm, de azt keményen.

Remélem, meg vagy elégedve. Hajrá. Bánfi hajszesz, talán erre is jó. 😅

2020. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Nálam egyik sem ezek közül: azért csaltam meg, mert a pasim nem foglalkozott velem és mástól kaptam meg azt a törődést, amit a páromtól vártam volna el.
2020. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Megcsalni nem csalnék meg senkit. Olyat el tudok képzelni viszont, hogy vkivel nagyon klappolunk, úgy tartom, érdemes inkább vele megpróbálni, és szakítok, és akkor megpróbálom a kapcsolatot a másikkal (persze ha vevő rá) - pl. az előző kapcsolatom utolsó egy éve kb. kínszenvedés volt, mert már éreztem, hogy nagyon elhidegültünk, nagyon nincs már bennünk közös stb., próbáltam toldozgatni-foldozgatni. Valószínű, ha találkoztam volna akkor egy nagyon szimpatikus férfival, az max. meggyorsította volna az elkerülhetetlent.
2020. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen első alkalommal rögtön megcsalós esetek inkább a körülményekről szólnak, amihez kell:

1. xar párkapcsolat

2. "sose tudja meg senki" alkalom (távoli hely/barát)

3. valamennyire vonzó másik fél, de itt főleg a külső dominál

2020. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha valakinek stabil a kapcsolata, akkor a válaszok közül bármilyen pasassal találkozhat az illető meg sem fordul a fejében a megcsalás.


Egyébként meg, a nők az érzelmek, figyelem hiánya miatt lépnek gyakran félre, a férfiak meg az újdonságérzés miatt.

2020. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Nem csalok.

Szakítok, és utána teszem, amihez kedvem van.

Nem pazarlok már időt olyan kapcsolatra, ahol nem érzem jól magam, ahol nincsenek érzelmek, vagy nem működik a szex. 13 évig éltem rossz kapcsolatban, elég volt. És ott sem csaltam. De amikor úgy éreztem, jött valaki, aki tudna érdekelni, akkor azonnal szakítottam. És nagyon megérte. ❤

2020. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!