Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van okom félni a lány miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni a lány miatt?

Figyelt kérdés

Még tavaj egy barátom (aki mostmár a párom) által bekerültem egy kisebb baráti társaságba. Nagyrészt fiúk voltak benne, néha az aktuális barátnőjük, viszont volt egy lány aki állandó tagja a társaságnak. Ő két évvel idősebb a barátomtól és tőlem (18 évesek vagyunk). Ez a lány igazán sosem volt szimpatikus. Mikor még csak ismerkedtem a társasággal azt vettem észre, hogy a barátom folyton kétértelmű vicceket mond neki és a lány vagy nevetett vagy visszavágott, persze ez akkor nem jelentett semmit, mert mi nem voltunk még együtt. Viszont a társaság többi tagjával is hasonlóan viselkedett. Az sem tette szimpatikusabbá, hogy hallottam történeteket, hogy füvezett is. Velem mindig rendes volt, ha látta, hogy nem érzem jól magam, kihívott beszélgetni stb de ezeken valahogy nem tudtam túllépni.


Ami miatt a kérdést kiírom, az az, hogy ez a lány most fog elköltözni egy más városba, és összejöttünk még egyszer, hogy búcsúzzunk, és a barátom olyanokat mondott neki, hogy "ha majd magányos leszel tudod a számom"

És ehhez hasonló dolgokat. Lehet én értelmeztem félre, mert mindenki nagyon ártatlanul reagált, hogy "majd csoporthívást rendezünk minden nap" és hasonló dolgok, de nekem ez a mondat nagyon fúrja az oldalam. Nem akartam hisztisnek tűnni ezért inkább titeket kérdezlek meg. Van okom aggódni?

18/l



2020. júl. 22. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem hinném. Ha mindenki így viselkedik vele, akkor sanszos, hogy csak maradok, és a barátod úgy gondolta, hogy ha a lány az új közegben egyedül lesz, akkor szívesen beszélget vele telefonon, hogy ne legyen olyan magányos.
2020. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Lehet belőle probléma de az is lehet, hogy a srácnak már megvolt a csaj és csak működik a kémia.

És még füvezett is !!!! Húha, erkölcsrendészetet ide!!!!!

2020. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem járt senkivel a társaságból. De lehet csak nekem nem mondták.
2020. júl. 22. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Tinihiszti. Bocs, nem szoktam lerendezni ennyivel egy kérdést, de részedről ez durván az.
2020. júl. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg furcsa ez a mondat, de nem hinném, hogy aggódnod kéne. Főleg ha elköltözik a csaj, ennek örülj. Meg arra gondolok, hogy csak lesz a csajnak is majd pasija.
2020. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs okod aggódni. Ha tényleg úgy értette volna a párod ezt a mondatot, ahogyan azt te gondolod, akkor ezt nem mindenki előtt közli vele, főleg nem előtted. Jó barátok és biztos szomorú volt a lány, hogy itt kell hagynia a barátait.
2020. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!