Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim ez komoly?

Figyelt kérdés

Nem az első pasival találkozom már, aki szerint az nem megcsalás ha nem teszi be a farkát, viszont lehet csók, orál minden amihez a farkát nem kell betenni. Merthogy csak az a megcsalás ha beteszi a többi nem.


Ez így honnan jött nektek? És miért? Szeretném megérteni ezt a furcsa férfi logikát.



2020. aug. 10. 19:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Ők mit mondtak mikor feltetted nekik ezt a kérdést?
2020. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
most kérdezi...
2020. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem férfi logika, mindenkinek mást jelent a megcsalás.
2020. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
35%

Bill Clinton.


ő is megmondta, hogy az oral nem szex, és nem megcsalás.

2020. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkinek mást jelent a megcsalás, valaki szerint a testi megcsalás nem is számít csak az érzelmi. Egy kapcsolatban kettőtöktől függ mi fér bele, szerintem úgy korrekt ha elején tisztázzátok. Olyan férfit keress, akivel egyezik az értékrended.
2020. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Tehát, ha pár férfi ezt mondja, akkor mindegyikre igaz kivétel nélkül? Aligha. Egy réteg az aki ezzel jön, és valóban Síkos Billy kezdte ezt anno, igaz ő azért, mert menteni akarta a népszerűségét. Pár hülye meg egyetért vele, de nem mindenki. Persze lehetsz balszerencsés, aki pont ezzel a réteggel találkozik csak.
2020. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer egy "nagytermészetű" férfi ismerősöm azt mondta, ha in flagranti kapná rajta az aktuális nője, akkor is képes lenne azt mondani: "Drágám, félreérted a helyzetet, ez nem az, aminek látszik."


Hát ennyit arról, hogy a férfiak mit mondanak neked a megcsalásról.

2020. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%

5 - "Mindenkinek mást jelent a megcsalás, valaki szerint a testi megcsalás nem is számít csak az érzelmi."

Én ezzel tudok azonosulni.

Nekem a testi hűség inkább teher, viszont én nem is várom el senkitől sem!

De ha a párom másba lenne szerelmes, azt nem élném túl!

2020. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
Igazán remek emberekkel találkozgatsz. Lehet, hogy eleve más halmazból kellene merítened.
2020. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
57%
Ezt érdemes a kapcsolat elején tisztázni. Nekem pl sok dolog megcsalás, ami talán még neked is beleférne... Szerencsére a párom tudja és egyetért.
2020. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!