Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férfi a telefonját a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi a telefonját a vécére viszi utalhat arra hogy a szeretőjével beszél?

Figyelt kérdés

2020. aug. 20. 17:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Igen. A beszélgetés végén megmutatja neki a kuláját is. Erre izgulnak.
2020. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%

Vagy csak az a fajta aki annyira mobil-függő, hogy még szarni sem tud nélküle, mert "úúúú fészbúk értesítés!" "Úúúúúúú engribörc!" "Úúúúúúúú, lehet épp hívni fog a Sanyi a kocsmából!" (bár ki akar a wc-n beszélni bárkivel is?). Rosszabb esetben "Ú, a gyakori!" Sajnos sok az ilyen kocka. Én is elég kocka vagyok, de ennyire sosem lennék az.


Persze lehet szerető is, de ennek esélye 50%. Vagy igen, vagy nem. Más jeleket is keress, mert ez így önmagában olyan, mintha azt mondanád, hogy régi fekete-fehér film - "az csak a 12 dühös ember lehet!" - holott nem, ez az egy információ kevés ahhoz, hogy rendes gyanút lehessen rá építeni.

2020. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
A férjem is sokszor viszi magával. Játszik. Ha én néha viszem, a facebookot görgetem. Miért pont a wc-n beszélne a szeretőjével?
2020. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
Miért szólsz bele még abba is, hogy sz@rás kozben nit csinal? Talan ott nyugta van tőled es elvezi kicsit hosszabb ideig a csendet, közbe facezik vagy jatszik. Igen lehetne arról is szó hohy napi 5x elvonul mert csak ott tud irjalni, de ez hulyeseg mert azt a kocsiból, udvarról akarhonnan is tud. Gyanusitgatni nem szép dolog.
2020. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
39%
kiveri
2020. aug. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%
Inkább gusztustalan. Utána meg a fekáliás kezével fogdossa, majd teszi az étkező asztalra. :( Guszta.
2020. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

5-10 éve még nagyobb eséllyel, amikor nem voltak jó telefonos játékok (illetve azok nem voltak ennyire elterjedtek), ma már nem.


A barátaim rám szoktak csodálkozni, hogy miért végzek hamar a szarással egy szarásnyi idő (3-5 perc) alatt. Azért, mert ők visznek be telefont és mindig azon szarakodnak valamit, én pedig nem viszek be telefont magammal. (De már én vagyok a kivétel.)

2020. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Húúúú, nem szeretnék a férjed lenni...
2020. aug. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Úristen
2020. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
Mert a munkába menet, az udvaron, meg kb. bárhol nem írhatna neki mi? :D Szerintem kicsit több bizalom kéne kérdező, mert én nőként is menekülnék egy ilyen wc ellenőr elől. Xd
2020. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!