Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hány év után csaltad meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év után csaltad meg a párod? Szerelemből vagy csak a szex miatt? Egyszer vagy rendszeresen? Megbántad?

Figyelt kérdés
Nemed?

2020. aug. 22. 17:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%

16.Nagyon erős vonzalom volt+szex miatt mert itthon nincs pár éve.Párszor találkoztunk. Nem bánom.

36/N

2020. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam, hogy a tiszakecskei nő is párszor megcsalta a férjet,mert otthon akkor három éve nem volt szex. Nem bánta meg. Aztán dobta a pasi.
2020. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
40%

Szex miatt. 8 év után. Semmit sem bántam meg. Az embernek szüksége van szexre.

35N

2020. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Sehány. Nem vagyok egy gerinctelen görény, ha nem működik valami, szakítok.
2020. aug. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%

10 év után.

Nem volt szex egy konfliktus után 1,5 éve már.

Szerelmes lettem és ez visszahozta a vágyaimat. Vele nem lehettem együtt soha, de ő keltette fel a szexuális vágyakozást, ezért kerestem mást. 2 hónapig tartott. Előtte egy egyéjszakásom is volt. Velük nem volt jó, így hát feladtam most már. Nem bántam meg. Ahol nincs szex évek óta, ott csak érdekből vannak együtt, nem szexuális partnerek, tehát nem is megcsalás. Más kérdés, hogy ezt a férfiak nem szokták így gondolni, azt hiszik, hogy a nő akkor is a tulajdonuk, ha évek óta nincs köztük szex. Hát csak higgyék...

2020. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

42 N

(5-ös vagyok)

2020. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
46%
Szex miatt,13 év után.N
2020. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%

kb 1 év után, mert iszonyat eltolódott a kapcsolat. Elkezdett ilyen minden széltől is óvó, túlságosan apáskodó lenni. Próbáltam vele megbeszélni, de nem lehetett. Aztán ezzel párhuzamosan a fejemhez vágta, hogy ő mi mindent megtett értem, amit nem is kértem, hogy tegye meg.

Ezzel együtt eltűnt a vonzalom is... mégis ki akar d.ugni az apjával?? (mert olyan volt).

2020. aug. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

Eddig egyik kapcsolatomban sem. Egyszer majdnem, jó lett volna de nem sikerült. Utólag annyira nem is baj. Egyébkent pedig akkor csak az újdonsag miatt majdnem és mert fiatal voltam. Vonzó csaj volt, én meg pasi. Ez több éves kapcsolatban volt úgy 3 év után. Rég volt. De nem emiatt lett vége sokkal később. Azóta senkit sem. Igaz, most épp nincs senkim, nem is tudnám.


41F

2020. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%
"Az embernek szüksége van szexre." Meg gerincre. :D
2020. aug. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!