Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy csók miatt szakítanál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csók miatt szakítanál?

Figyelt kérdés
2020. aug. 23. 06:17
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
72 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Erre nem igazán lehet igennel vagy nemmel válaszolni.

Nyilván nem ugrálnék örömömben, de van olyan kapcsolat, amit nem rúgnék fel azonnal.

A kérdés hogy erről lehet e normálisan beszélni ,milyen út vezetett idáig, illetve,hogy meglátom e azt a problémát a kapcsolatunkban amihez én is hozzájárultam(ha volt ilyen), hogy egy ilyen helyzet kialakult.

2020. aug. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Én felvettem a kapcsolatot az illeö lannyal akivel csokolozott, elmesélte hogy milyen dumàkkal füzte, etc, ebböl nekem összeàllt a kép hogy az màr tuti biztos hogy nem én vagyok a paromnak a vilàg közepe a gamma es origo..hanem làny làny egyremegy nàla.


Kiborultam a csaj kilepett a keoböl együtt maradtunk egy darabig de màr vele valo tervek nelkül epitettem az életem tovabb, külföld plusz fösuli is mashol etc, arra volt màr csak "jo" hogy ne hirtelen törèssel lépjek ki hanem le tudjon fokozatosan bennem is csengeni az egész erzelmi sokkolodas nelkül. Mellette àlltam lelkileg talpra mondhatni ahhoz, hogy neki vàgjak az életnek nélküle.


Habàr exem anyuja mikor meglatta egy ruzspuszi nyommal exem apujàt, ö csak legyintett egyet röhögve joformàn rà hogy ha ha vén bolond. Ugy nek ki 20 40 eves hazassagban azert màr az ilyenek màshogy csapodhatnak le.

2020. aug. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

*Jah es aztan a következö pàrja jött enhozzam Rola beszelni mert neki sem stimmelt valami vele :D

Szoval csajok a csajokkal szépen atragtunk mindent mindig :D

2020. aug. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Még annyit az elözöekhez, hogy onnanstol esett le a ozsaszin szemüveg es teljes jozanul racionalisan figyeltem màr öt.

Amikor meglett a konkret idöpontom a külföldi költözèshez, közöltem az idöpontot vele, es hirtelen zokogàsban tört ki.

Ugy hiszem erre szoktàk mondani azt, hogy: Màr túl késö.


A kövi pàrja igazolta nekem, hogy megbànnom nem is kell semmit.

2020. aug. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A házasságom nem rúgnám fel emiatt. Mondjuk az hozzátartozik hogy nem vagyok szerelmes már. Igazából azt csinálhatna amit akarna.

De ha olyan kapcsolatot veszek ahol szerelmes lennék, akkor nem biztos hogy meg tudnám bocsátani. Teljesen más a két szitu.

2020. aug. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hah még a sèrtett/megcsalt àldozat van lepontozva akivel szorakoztak :D


Ilyenekböl jön az hogy a szegeny hütlen ffi :D

2020. aug. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

En jogtalannak tartom azt hogy még annak törjön a szive es az fizesse meg az àràt, aki valoban szeretett.


Màs az igazsàgérzetem kicsit, mint a gyk -soknak olybà tünik.

2020. aug. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Felőlem még meg is dughatja egy jó pasi, de én is legyek ott. Egy csók? Ugyan már, mia az?
2020. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!