Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy férjes és gyerekes nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férjes és gyerekes nőt, hogy lehet szeretkezésre bírni? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Tudom egy szemét vagyok, viszont olyan gyönyörű a lány, hogy nem akarom kihagyni. Egy ideje beszélgetünk facebookon. Jól elbeszélgetünk. Küldött képeket magáról. Azt mondta még küld. Ti mit tennétek, hogy a következő lépésre lépjek?

2020. szept. 5. 07:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
77%
Küldd el cserébe neki azt a képet, amin rávered a farkad a fényképére.
2020. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
45%

Legyél nagyon figyelmes. Érdekeljen mi van vele. Érdeklődj mit szeret, hobbi... Hogy érzi magát.Ha találkoztok nézz a szemébe, óvatosan érintsd meg, ha nem húzódik el akkor mehetsz tovább. Puszi a homlokára... És igen valaki írta már hogy hallgasd meg a picsogását... Előbb utóbb majd előjön hogy mi a gond otthon, mert biztosan van. Ha nem lenne akkor te nem lennél képben.


Az én agyamat így b@szták át, szóval hajrá...

N

2020. szept. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen jellegű képet küldött. Ha egyértelmű róla a szándék, akkor ne itt kérdezősködj :)
2020. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
40%
Amit a 12-es írt, az még akkor is egyenes út a barátzónába, ha egyébként tetszel a nőnek.
2020. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ha meg megmondja hogy dugni akar akkor meg elijeszti,elő kell készíteni a terepet.Aztán úgyis jön a többi csók...

12-es

2020. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
A 12-es jól írja. Több mint tíz kapcsolatban élő nő, kb így lett a szeretőm. A házasságok nagy részéből ez hiányzik és erre vágyik sok nő.
2020. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Ez így van 16-os...csak a dugás miatt nem lépnének félre, legalábbis én nem.

Ami hiányzik azt keresi máshol.


12-es

2020. szept. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
4%
Jaja, vakítani kell a nőt. Sok nyál duma, és jöhet a dugi. Ez kell mindnek.
2020. szept. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Azért mekkora kamugép mindkét nem! A férfiak mindent megtesznek a szexért, a nők meg a lelkük és az egójuk legyezgetéséért. Szinte ez az esszenciája a ffi-nő kapcsolatának. Amikor ez optimálisan működik, akkor minden ok, ha nem, jönnek a félrelepések.
2020. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
46%
#19 Az egész világ hazug és képmutató. Mármint az emberiség. De már a kutyákban/macskákban sem biztos, hogy lehet bízni, olyan sok időt töltött az emberek mellett.
2020. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!