Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbántad hogy vége lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántad hogy vége lett a szeretőddel?

Figyelt kérdés
2020. szept. 6. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Ezek a szeretői viszonyok nem örökéletűek. Addig érdemes benne maradni amíg mindkét fél totálisan azt kapja amit szeretne.Nem érdemes kompromisszumot kötni, nem szabad megalázó helyzetbe kerülni, és nem érdemes egyoldalúan,esélytelenül szerelmesnek lenni.
2020. szept. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm 1-es válaszoló.

Nálunk ez volt a baj, csak látszólag akarta azt amit én.

2020. szept. 6. 16:38
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk 2 éve tart. Most azon gondolkodom, befejezem. Csak félek, hogy nagyon egyedül maradnék. Én független vagyok.
2020. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk 7 éve tart,sosem lesz ennek vége szerintem,túlságosan kötődünk egymáshoz.
2020. szept. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
7 éve? Azta. De én js azt érzem, sosem lesz vége. Ő azt mondja, akkor ér véget, ha én kidobom. Próbáltam már, de nem megy.
2020. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor sok értelme van ha próbáltad kidobni de nem ment..vagy rosszul értettem? lelkileg nem megy?
2020. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is hónapokig őrlődtem, mire úgy döntöttem.De nálunk nem volt olyan hosszú idő 9 hónap. Most vegyes érzéseim vannak.
2020. szept. 6. 17:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, lelkileg nem megy. Sajnos olyan pasi, aki mindenben megfelelő számomra. Tudom, nagyon nem helyes, amit csinálunk. De sajnos a párja évekig tartó elytasito magatartása miatt kényszerült ebbe az egészbe. Viszont más körülmények miatt sosem kérném, hagyja el. Úgyhogy előbb utóbb véget kell neki vetni. Tudom jól.
2020. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem értem én ezeket a helyzeteket. Ha hosszan benneragad valaki egy szeretői viszonyban aki kapcsolatban áll azt jelenti,hogy hosszú ideje nem működik valami a kapcsolatában, a másikkal pedig ójl működik. Ilyenkor érdemes lenne elgondolkodni,hogy benne kell-e maradni, vagy lezárni és újat indítani a szeretővel...
2020. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
Én független vagyok. Azzal nincs gond, nem kell lezarnom semmit. De neki ott a gyerekei, akik még kicsik. Sajnos a felesége szülés után megszunt nőnek lenni csak anya. Kezelték is vele, de semmi változás. És 2 kicsi gyereket otthagyni az anyjára csak azért, mert nincs némi életük, szerintem nagy felelőtlenség lenne. Én sem engedném.
2020. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!