Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rossz ember vagyok ha igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok ha igy gondolkozom?

Figyelt kérdés
22 eves lany vagyok,kicsit tobb mint egy eve vagyunk egyutt a baratommal. Nagyon szeretem ot,odaado,torodo,okos,vicces,helyes es mindenben kiallunk egymas mellett,segitjuk egymast. Vele akarom leelni az eletemet. Viszont a szex nem mukodik. Egyszeruen nem kapom meg azt a szenvedelyt,valtozatossagot es mennyiseget amit igenyelnek. Errol mar tobbszor is beszeltem vele,de nem valtozott nagyon semmi,mert szerintem neki ez igy eleg ahogy van,nekem nem. Epp ezert,nem akarom elhagyni ot,mert nem talalnek nala jobbat(a szexen kivul), viszont elgondolkodtam rajta hogy belemenjek idonkent egyejszakas vagy esetleg 2-3 ejszakas kalandokba hogy ez a vagyam kieleguljon. Csakis szex szempontjabol keresnek mast. Ez mennyire kivitelezheto,vagy mennyire vagyok emiatt egy romlott ember? Mert ezek ellenere,nem akarok az lenni,meg sosem csaltam meg senkit. Vagy minek mi a velemenye errol...elore is koszonom a valaszokat mindenkinek😊

2020. szept. 7. 13:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Igen, az vagy.
2020. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Szereted de közben félrekefélnél elég fura
2020. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
"nem akarom elhagyni őt, mert nem találnék nála jobbat"... Jajj dehogyisnem...
2020. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem egyeznek az igények. Ez 30 év múlva is ïgy lesz. Minek ezt erőltetni, ha nem működik? 🤔
2020. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Vagy legyél benne normálisan a kapcsolatban, vagy ne legyél benne sehogy. Undorító ez a 2 partra helyezkedés egyszerre...30f
2020. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha részéről okés a dolog, akkor hajrá, de gondolom a háta mögött csinálnád, tisztességtelen úgy. Azért nem vagy rossz ember, mert mások az igényeid, de ha ezt nem tudjátok megbeszélni, hosszú távon mindenképpen kibukik előbb-utóbb.
2020. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért vagy rossz ember, mert vannak vágyaid, hanem azért, mert azokat aljas, sunyi, hazug módon akarod megoldani. Hányingerkeltő.
2020. szept. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagy rossz ember, csak az erkölcsi érzéked van a béka feneke alatt. Hagyd el simán, és keress mást. Egy párkapcsolat a kompromisszumokról (is) szól, én még nem láttam olyat sem a saját, sem más életében, ahol ne kellett volna akár komolyabb kompromisszumokat kötni. Ha pedig valaki változatosságot keres a szexben partner terén, akkor 99%, hogy azt a kompromisszumot nem nagyon tudja megkötni senkivel...


Pont a tesómék jártak így mint kiderült, hét évig próbálkoztak a nyitott kapcsolattal, három hónapja mentek szét, és csak zubogott kifelé a fostenger a kapcsolatukból, annyi lenyelt sérelmet halmoztak fel emiatt.

2020. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem ő az egyetlen normális férfi. Nem egyforma az étvágyatok. Lépned kell, de nem mellé, hanem kifelé.
2020. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Hellmano ***** válasza:
90%
Hát figyeld erre egy jó megoldás létezik csak. Megmondod őszintén a barátodnak, hogy szeretnél másokkal is szexelni, ha ő ebbe belemegy és megengedi neked, akkor ennyi. Viszont ne legyél féreg, hogy a háta mögött dugatod magad, akkor bizony hagyd el és utána azzal dugatod szét a lukad, akivel akarod.
2020. szept. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!