Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondod az új párodnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondod az új párodnak, ha az exed megcsaltad?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ismerkedésnél illik ezt elmondani, vagy jobb titokban tartani?..

Nem szeretek hazudni, az exemnek is egyből elmondtam, miután elkövetettem ezt a hibát és még jó ideig együtt maradtunk utána, nem ezért lett vége.

Én tudom magamról, hogy soha többet nem csaltam volna meg sem őt, sem senki mást a jövőben.


Egyelőre még nem ismerkedem, ez csak egy elméleti kérdés..


Nyilván nem vagyok büszke a tettemre, de sajnos megtörtént, a múltat törölni nem tudom.


Úgy vettem észre, nagyon megy az általánosítás, hogyha 1x valaki megtette, akkor megteszi többször is.

Miért?

Én tudom magamról, hogy nem tennék többet ilyet és soha nem fogom megbocsátani magamnak azt sem, hogy az exemmel ilyen tiszteletlen voltam,akármennyi okot is adott rá, nem ez lett volna a megoldás..


Szóval mit gondoltok? Érdemes elmondani, vagy sem?


És ha a kattos ex felbukkan és onnan tudja meg?


Kinézem belőle, hogy évek múltán is bele akarna szólni az életembe, hiába szakított, mert valami nagyon csúnyán elgurult nála...



2020. szept. 7. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Elmondtam rögtön az elején. Megértett. Őt meg az exe,tudja de nem ismeri el. Aztán ő engem. 😁
2020. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy olyan dolog, hogy ha valamilyen módon szóba kerül, akkor semmiképpen se hazudd azt, hogy te ilyet a büdös életben nem csináltál, és ne hallgasd el, amikor komolyabban beszélgettek az előző kapcsolatotokról. De ha nem kerül szóba vagy nem beszéltek még mélyebben az exekről, akkor nem kell direkt a másik arcába tolni, hogy te egyszer már csaltál.

Szóval semmiképp se titkold, semmiképp se háríts, legyél őszinte, de nem kell keresetlenül mondani a másiknak. Én pár hónap után tudtam meg a volt páromról, hogy egyszer még egyetem alatt megcsalta az exét pont úgy, ahogy te. Tanult belőle, nagyon sokáig bűntudata volt miatta. Egyszer szerintem mindenki hibázhat. :)

2020. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha egy idő után előkerül az ex téma, akkor elmondhatod.
2020. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kattos az ex es elborult? No vagy ferfi? Mennyi idos az exed? Es te? Nyilvan ha mar komolyabb a dolog en elmondanam hogy igen kovettem el hibakat.. De nem is biztos hogy az exed csinalna barmit.. Szakitott, szerintem mar tul van rajtad:)
2020. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtam, azt is, hogy mi volt a baj, mit tanultam belőle és hogy miért nem csinálok többet ilyet. Aztán a másiknál a labda. Nem költött szembe, nem hagyott faképnél, együtt vagyunk.
2020. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Volt olyan pasi, akinek még ismerkedés közben elmondtam. Na, az nem is írt vissza többet, pedig szerintem jobb az őszinteség, meg mivel tanultam belőle, ez mégiscsak egy tapasztalat és az életem része, tehát a másik fogadja el a többi részemmel együtt. A másikkal már összejöttünk, mikor elmondtam neki, meg azt is, hogy mi az, ami miatt már nem akarom ezt újra megcsinálni, és nem lett belőle baj. Előbb-utóbb a következő páromnak is el mondanám, ha esetleg lesz majd még több pasim is, de lehet, hogy nem az elején.

N

2020. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#4


Szerintem most nem az a lényeg, hogy nő vagyok, vagy férfi.

Lehet, hogy szakított, de komoly mentális problémái vannak. 😅

És ahhoz képest hónapok óta a "nyakamra jár" , hogy van-e már valakim.


Szóval nem vennék rá mérget, hogy ne szólna bele, ahogy arra sem, hogy túl van rajtam.


Elég komplex a probléma halmaz őt és a kapcsolatunkat illetően.


Szerintem azért döntött így, mert nagyon elveszett helyzetben van, sehol nem tart az életben, nem tudta megadni, amit már "illett" volna, zűrös ügyekbe keveredett, stb.


Egyébként ő 30 éves.


De kár is ragozni, a helyzetet csak az látja át, aki ebben benne van/volt, meg esetleg a baráti köröm, akik végigkísérték az eseményeket, és ahogy viselkedett/viselkedik még hónapokkal a szakítás után is.


Egyelőre még nincs senkim, szerintem még jó pár hónap lesz, mire ezt feldolgozom, csak elméleti szinten érdekelt, hogy ezt hogy illik tálalni, mert nem voltam még ilyen helyzetben.


De köszi a válaszokat, én is az őszinteséget tartom a legjobb döntésnek.

2020. szept. 8. 05:48
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Én elmondtam a barátomnak, mert megkérdezte és nagyon kíváncsi volt. Amikor már együtt voltunk akkor kérdezte ezt meg. Majdnem 2 éve lehettünk kapcsolatban. És amikor elmeséltem, hogy igen 1x megtettem akkor szakított velem, mert egy hatalmas ri####nc vagyok fa###hiányos úristen vele is ezt művelném ba###jak meg!
2020. szept. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Én mindenkit megcsaltam a férjemen kívül. Nem mondtam neki, sose kérdezte.
2020. szept. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nagy öngól, ha elmondod...mint azt ahogy az előző válaszok egy része is mutatja. Az ilyenekről hallgatni kell. Én eleve nem is szeretek a múltról beszélni, pont az ilyenek és hasonlók miatt.
2020. szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!