Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rám akaszkodott az új szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám akaszkodott az új szomszéd, aki 50 éves és felesége van, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyámnak be is valja, hogy mit akar tőlem. Állítólag ezért is költöztek ide, hogy újrakezdjék a kapcsolatukat, mert van 3 gyerek.


Napi szinten zaklat, nem fogja fel, hogy nem akarok tőle semmit. Július óta nagyon durván megy. De ha még akartam is volna tőle esetleg valamit (ami kizárt), ezután a nagyon durva zaklatás után, végképp nem állnék vele szóba...


Feleségének szóltam, nem érdekli, el sem hiszi. Pedig már a feljelentést is pedzegetem, augusztusban meg is tettem volna, de megfenyegetett az alak, nagyon durván... Félek tőle, elmebeteg. Állítólag volt pszichiátrián is.


Valamiért anyámékat megbabonázta, nyaljlá a seggét, tudnak mindenről... Aztán letagadtak nekem mindent, pedig levelezések is vannak, anyám meg az alak között. "nem is ismerem ezt az embert". Saját szüleitől nem ezt várja az ber, konkrétan odadobtak ennek az őrültnek és még az ő pártján vannak.


2020. szept. 11. 18:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Felnőtt vagy. Szakadj el a szüleitől. Költözz el. Kezdj felnőtt életet, rájuk látod nem számíthatsz.. Hajrá!!
2020. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Költözz
2020. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
5%

jajj már, most mi bajod lesz?


Lecuppantod , dugtok egyet aztán megnyugszik, jószomszédi viszonyt ápoltok.

2020. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Előbb ölöm meg magam...


Amúgy az ilyen akkor sem. Illetve azzal is megfenyegetett, hogy megerőszakol. Mondtam neki, hogy nem közelítheti meg a házunkat, vagy rá hívom a rendőrséget, de leszarja.


Az a baj, hogy az én szavam ál az övével szemben, a szüleim nem állnak mellém... Nyilván a felesége is mellette az áll ki..

2020. szept. 11. 19:14
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Jarjal hangrozitovel.. Gyujtsd az anyagot..
2020. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
59%
Verd meg. Vagy veresd meg. De úgy igazán.
2020. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%

Gyűjts ezekről felvételt, azt irány a rendőrség.

Elköltöznék mihamarabb, a szüleimmel meg lehet egy ideig nem lennék hajlandó beszélni sem, ha így állnának hozzám.

2020. szept. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Szintén költöznék.

A szüleimnek ezek után meg se mondanàm, hogy hová.

2020. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
9%
Én azt nem értem, hogy miért nem tudod elkerülni. Én pl tök ritkán látom a szomszédot. Ha kicsit odafigyelnék ez egészen minimum is lehetne.
2020. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
Gyűjtsd a bizonyítékot és ha nekik a szomszéd a fontosabb mint a saját lányuk... na olyan szülőktől én már rég elköltöztem volna. Nekem ha azt mondaná a lányom hogy zaklatja a szomszéd akkor a tökeinél akasztanám fel a kerítésre.
2020. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!