Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek hibás vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hibás vagyok abban hogy szét mentek??

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nővel.. Tudtam hogy van férje és gyereke.. De azt mondta nem sokára ell fogja hagyni csak várjak egy kicsit.. 3honapot vártam de még semmi.. De közben nem feküdtem le vele.. Aztán egyszer csak a férje vhogy balhézot miattam és kiderultek a dolgok... És olyan dolgok is amiben hazudott nekem is a nő és elég nagy pofon volt.. És egyszerűen nem megy hogy vele legyek amiket csinált... De viszont a férje is ell hagyja... Sajnálom de azért nem akarok vele lenni mert nagyot hazudott.. És most rosszul érzem magam hogy miattam mentek szét és egyedül is marad..

2020. szept. 16. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Mit hazudott?
2020. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elvileg mindent megbeszéltünk egymással, de azt nem mondta ell hogy sokáig mit dolgozott azt nem szeretném leirni.. Másik pedig hogy ha le is fekszik a párjával elmondja nekem de azt sem modta ell..szemembe azt mondta hogy nincs semmi közben meg volt... Nem az volt a baj hogy együtt voltak mert csak a férje volt.. De közben engem szereted de mégsem mondta ell pedig direkt kértem
2020. szept. 16. 23:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nem szép dolog foglaltak kezdeni de mások életéért nem vagy felelős. Ez nélküled is szetment volna
2020. szept. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyanitom a no a szexiparban tevenkenykedett a leiras alapjan.
2020. szept. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kevés nő mondja el az ismerkedésnél, hogy korábban ribiként dolgozott.

Tényleg azt vártad, hogy minden nap bűnbánóan elmondja, előző nap lefeküdt a férjével?

2020. szept. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen ott dolgozott... De én elmondtam mident magamról amit tudtam... És igen tényleg csak azt vártam őszinte legyen velem... De most lelkiismeret furdalassom van hogy miattam mentek szét úgymond..
2020. szept. 17. 09:01
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Miért duplázod a betűket?
2020. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
És most sajnálod a hazudós ribizlit? Amit főzött, egye meg.
2020. szept. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te felelősséged, nélküled is szétmentek volna. Felesleges sajnálni, a sajét döntései vezették idáig.
2020. szept. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta a nő igazából vagy velem vagy nélkülem de elhagyja a pasit... Csak most megprobalja rám tenni hogy az én hibám...
2020. szept. 17. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!