Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan nő aki gondolkodott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki gondolkodott már félrelépésen vagy szeretői viszonyom?Mi az ami miatt még nem lépted meg?

Figyelt kérdés
2020. szept. 20. 03:07
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Minden nő gondolkodott már rajta, és a legtöbb már meg is lépte. Akik nem, ők ezután fogják.
2020. szept. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ebbe mindenki belegondolt legalább egyszer. Már csak azért is, mert ebben a rohadt világban mindenhonnan ez folyik és van egy széles réteg, aki ezt próbálja normalizálni.


Hogy mi tartott vissza? Ha utána tükörbe kellene néznem, valószínűleg lehánynám.

2020. szept. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a volt kapcsolatomban egyszer megfordult a fejemben. Már fél éve csak kb havi 1x volt szex, ott is, előjáték nélkül, kutyában kb 2 perc alatt elélvezett a pasi, és ennyi volt. Természetesen érzelmileg sem elégített már ki.

Aztán volt egy kollegám, aki nagyon kedves volt, meghallgatott, elvitt ebédelni az ebédszünetben, meglepett a kedvenc csokimmal, vicces meg cuki üzeneteket hagyott az asztalomon, messengeren stb. Eleinte azt hittem, csak barátkozunk, aztán éreztem, hogy ez ennél több.

Úgyhogy szakítottam az exemmel, és részleget váltottam, hogy ne találkozzak vele minden nap. Nem álltam még készen egy új kapcsolatra, "meg kellett gyászolnom" az előzőt. Viszont felnyitotta a szemem, hogy többet érdemlek, így ki mertem lépni. Aztán kb egy évvel a szakításom után ő is átjött arra a részlegre, ahová én átjöttem és utána adtam neki egy esélyt. Lassan 2 éve vagyunk együtt, várt rám, amíg ki nem heverem az előzőt. Életem szerelme.

2020. szept. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen, sokszor, egyszerűen kellenének az új impulzusok, egy stabil kapcsolat sosem olyan izgalmas mint egy új férfi. Az tart vissza, hogy mikor másokat megcsaltam, rosszul éreztem magam és egy egész negatív lavinát indítottam el általa. A házasságomba nem akarom ezeket az érzéseket.
2020. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Én addig gondolkoztam, míg megtettem. 1.5 év szex mentes időszak után.
2020. szept. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
5-ös jól tetted.
2020. szept. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy ilyen csak akkor jut eszébe az embernek, ha épp nem jól érzi magát a kapcsolatban, vagy hiányzik valami. Sosem tennék ilyet, ha már ide jutok, akkor inkább előbb szakítok és külön megyek egy ideig, ahogy a #3-as is írta. De persze ha a kapcsolatom nem jó, a párom bánt, sérteget, és odajön egy másik aki kedves, jól néz ki és oda van értem, természetesen elgondolkodom rajta, hogy talán van élet a túloldalon is. Nem lépnék félre, mert az önmagában nem jó semmire. Ha a másikkal akarok lenni, akkor elhagyom a jelenlegit, mert annak már annyi.
2020. szept. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!