Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, amikor egy családos embernek titkos vagy éppen megbeszélt szeretője van? Mennyire gyakori az ilyesmi?

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 12:01
A kérdező szavazást indított:
Elítélendő
Ha ez az ára, hogy a család ne essen szét, akkor rendben
Mindenki azt csinál, amit akar
103 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
24%
Nincs ezzel baj, haveromnak is van (titkos)
2020. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 Kerdesekkel teli ***** válasza:
77%

Hanyingerem van az ilyen emberektol🙂

Mindenki megerdemli azt, hogy tudja az igazsagot, ha epp a felesege/ferje mar nem teszi boldogga az adott illetot nem az a megoldas, hogy aljas modon a hata mogott kavargat random emberekkel, hanem tudatni kellene a masik fellel, hogy mi is a helyzet, ha meglehet oldani, megoldjak, ha nem adjon lehetoseget a megcsalando felnek is uj part keresni, joga van tudni, hogy hogy is allnak.

"ne csusszon ki" o sem az idodbol.

2020. szept. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
81%

"Ha ez az ára, hogy a család ne essen szét, akkor rendben" Megmagyaráznád? Ez milyen esetekben fordulhat elő?

Egyébként meg amíg engem nem érint, addig mindenki azt csinál amit akar.

2020. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
12:16 ezt úgy kell érteni, hogy az ilyen párok sokszor a gyerek miatt nem válnak el (persze lehet más oka is), tehát úgymond a látszat fennmarad, hogy ők egy normális család.
2020. szept. 20. 12:20
 5/53 anonim ***** válasza:
84%

Férfiként mondom, hogy hányingerkeltő az ilyen, véleményem szerint ha otthon gond van a párkapcsolattal, azt érdemes rendezni, vagy normálisan, békében elválni.

Egyébként ha valakiről megtudnám, nem beszélném ki, nem tennék megjegyzéseket, csak erkölcsileg tartom elítélendőnek.

2020. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
29%
Alap. Kell.
2020. szept. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
56%

Megértem. Egy férfi elveszíti a gyerekeit váláskor. Ez nem minden apának opció. Undorító, hogy a legtöbb nő a gyerekekkel zsarolja a férfit, mert egyértelmű, ha el meri hagyni, akkor hétvégi apukát csinál belőle, annak meg teljes elidegenedés a vége.

Számomra szimpatikusabb az a férfi, aki a gyerekei miatt csak titokban jár félre, mint aki csomagol az új nőért és nem érdekli, mi lesz a gyerekekkel.

A legtöbb férfi ezért megy félre. Van az elenyésző kisebbség, aki akkor is megy a farka után, ha minden rendben van otthon, de a legtöbb házasság felbomlana, ha nem lennének a gyerekek. Így viszont marad a szerető vagy a totális boldogtalanság élete végéig.

2020. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
44%
2#nek igaza van, leszámítva, hogy nem csak önismerethiányból adódik megcsalás, és van olyan amikor a család fontosabb a saját boldogságunknál.
2020. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nagyon gyakori. Szerintem, ha valami rossz lánnyal jár össze és fizet érte az okésabb, mint ha szeretőt tartana. Sokszor - főleg gyerekek mellett - elmennek egymás mellett a párok, főleg ha nem volt jó a kapcsolatuk alapja. Szerintem, ha szeretőt tart, akkor ott elő fognak kerülni az érzelmek és akkor abból baj lesz. Ha csak testiség van (és fizet érte), akkor az vég az érzelmektől. Ez a fajta nekem belefér.
2020. szept. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Viszont egy nő nem fog fizetni a szexért.
2020. szept. 21. 19:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!