Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők, ti hogy viselitek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, ti hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Azt a tényt, hogy a másiknak otthon is van szex... Azért azt mindannyian tudjuk, hogy a "már nem is élünk együtt", "évek óta hozzá sem nyúltam" mondatok nem feltétlenül igazak. Sejtem, hogy sok negatív komment érkezik majd, de remélem olyan is válaszol majd, aki tudja miről beszélek, mert átélt ilyesmit. Köszönöm.
2020. szept. 21. 01:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen jól. Külön élmény a felesége hüvelyflórájának maradékait felvenni és azon gondolkodni, hogy vajon őt is szemenélvezi vagy inkább fülbe. Nagyon gusztusos, mint ez az egész szeretősdi
2020. szept. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

A legtöbb helyen tényleg nincs szex otthon, csak ez olyan hihetetlennek tűnik olyanok számára akiknek ismeretlen dolog a hosszú évek óta tartó párkapcsolat, házasságban, gyerekekkel. Általában a szeretőknek sosem jutott ki ilyen, így egyik szeretői viszonyból esnek át a másikba, azt sem tudják hogy működik egy normális párkapcsolat.


Nyilván van akit érdekel hogy van e a másik életében szex, és vannak akiket nem érdekel.


Nem kötelező semmit sem elviselni, nem kötelező szeretőnek lenni.

2020. szept. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Azért viseled nehezen mert kötődsz érzelmileg, míg a pasi örül mint majom a farkának, hogy két nőt vagy ki tudja hányat dughat.Ő aztán nem foglalkozik vele hogy kinek hogy áll a lelki világa, itt te jársz rosszul, mert csak használ. Addig amíg hagyod, ez a te döntésed, lesz még rosszabb is...
2020. szept. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Az én szeretőm azt kérte, szóljak, ha mégis lefeküdnék a férjemmel. (4 éve nincs szex vele és nem is lesz.) Mindenesetre nem értettem ezt a birtoklási kényszert, mert a szeretőmnek is volt élettársa, és én nem éreztem jogot arra, hogy beszámoltassam a nemi életükről. Mindenesetre nem sokáig volt már ezután a szeretőm.
2020. szept. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Amikor réges-régen volt részem olyan kapcsolatokban, ami csak a szexről szólt, és tudtam, hogy a másiknak van valakije, akkor nem érdekelt, mert nekem is mindig egyszerre több volt. Ami csak szex, ahol csak a teste kell a másiknak, ott nem rugózik ilyesmin az ember.

Amikor azt kezdtem el érezni, hogy vele más, és már több kellett, akkor leépítettem a többieket.

Ő viszont nem tette meg. Én mást akartam, mint ő, ő nem akarta megadni. Így kiléptem az egészből, egy távoli városba futottam előle.

Utána sokáig nem volt senkim, és azóta sem voltam "csak" szerető. Ha lennék még valaha, akkor is csak egy-két alkalmas. Akitől több kell, azon nem osztoznék.


De nem kérdés a dolog jelenleg, mert 17 éve monogám kapcsolatban élek, azóta 2 is volt.

2020. szept. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

Nem csak olyan kapcsolatok léteznek ahol az egyiknek van párja a másik meg egyedül van. Általában két házas ember felállás a leggyakoribb.

Az én házasságomban kevés a szex. Szeretőm és neje, mint nyulak....

Hogy hogyan viselem. Úgy hogy tudom, nekem van egy nagy hibám: Nem szeretek sz.pni!!!! Márpedig a pasik többségénél ez elvárás! Örülök, hogy van egy férjem - Ő csinálja nekem - nem vár viszonzást, bár vele csak hetente, néha kéthetente vagyunk együtt. A szeretőm pedig egy szexuálisan túlfűtött férfi. Egyikünk sem erőlteti az orális szexet. Ezt nagyon becsülöm benne! Tehát elviselem, hogy a feleségével napi szinten együtt van és csodálatos a házassága. (Bár ebben azért egy picit kételkedem.)

2020. szept. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Én poliamór vagyok. Csak extrán örülök ha van neki rajtam kívül is érzelmi és testi kapcsolata. Így több a jó.
2020. szept. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmem azt mondta otthon már rég nincs semmi. Aztán amikor elszólta magát, hogy ekkor meg ekkor engedett a férjének, engem nagyon megviselt. Később túltettem magam ezen, semmi jogom nincs birtokolni a nőt aki házasságban él. Nagyon semmi. Mivel ő nem volt hajlandó kilépni a házasságából, már nem is tart a kapcsolatunk, pedig meg vagyok róla győződve ,hogy egymásnak mi voltunk(vagyunk) az "igazi"
2020. szept. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
8# Ja persze, addig érdekelt volna amig ki nem lép a házasságból a nő. Utána már nincs kihívás az egészben, és nem kell a nő. Ez így szokott lenni.
2020. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

9-es!

Én kiléptem, ő nem..

Új életet kezdtem...sajnos nem vele..

2020. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!