Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a vélemény erről a szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemény erről a szeretői viszonyról?

Figyelt kérdés

Férfi egyedülálló, a nő pár évvel idősebb, férjes asszony, 2 gyermekes anya. Volt köztük valami. A nő férje semmit nem tud, delelőtt voltak együtt, délután haza ment a férjéhez.

Mi a vélemény az ilyen emberről? A nő-ről is, illetve a szeretőről is, aki egyedülálló. Szabad ilyet csinálni vagy nem?

A szerető ilyenkor küzdhet a lelkiismeretével, vagy ő is hibás, hogy bele rondít egy család életébe?

A nő-nek már egyszer volt ilyen korábban.


Nem voltam benne , hallottam és igaz!


2020. okt. 1. 13:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván szabad ilyet csinálni, gyakorlatilag nem tiltja semmi, csak az erkölcsön és a lelkiismereten múlik, csinál-e valaki ilyet. Nekem az a véleményem, hogy nem vagyok a helyükben, szóval nem ítélkezem.
2020. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
erkölcstelenség a férfi részéről is, aki bele ment?
2020. okt. 1. 13:24
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Ha tudott róla,hogy házas és gyerekei is vannak akkor szerintem igen.
2020. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
A nő részéről egyértelműen aljas gusztustalan húzás. A szerető se szent, úgy gondolom tőle se tisztességes (ha tudott a nő családjáról), de azért alapjáraton a párkapcsolat a benne élők felelőssége.
2020. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
A férfi azt mondta, hogy neki mi veszteni valója van, tudott mindenről.
2020. okt. 1. 13:33
 6/29 A kérdező kommentje:

Annyit tudok még, hogy a nő reggel el vitte a gyerekeket az ovodába, utána a férfi házához ment. Ott megtörtént a dolog, majd utána haza ment mintha semmi sem történt volna. Férj azóta sem tud róla.


Megtörtént, hallottam, nem írom le direkt, hogy a nőtől vagy a férfitól, annyit, hogy nem én voltam benne!

2020. okt. 1. 13:39
 7/29 anonim ***** válasza:
92%
Hülye a kérdés! Mindenkinek a saját lelkiismeretével kell elszámolnia, erkölcsi szempontból egyik sem helyes, de felelőssége annak van, aki kapcsolatban van, és úgy teszi ezt, hogy valakinek hűséget fogadott.
2020. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
De az ilyenről mi a vélemény? Emberileg 0, vagy mi, miért csinál ilyet?
2020. okt. 1. 13:48
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten hibásak, a feleség azért, mert férje van, akinek örök hűséget fogadott, a szerető pedig azért, mert nincs annyi empátia, intelligencia benne, hogy ne okozzon másnak rosszat, egyedülálló nőnek udvaroljon.
2020. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok ilyen van.
2020. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!