Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ilyen esetben érthető a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben érthető a megcsalás?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy van egy fiatal szerelmespár és az egyik fél elutazik 1-2 évre és ugye együtt szeretnének maradni

Nincs lehetőség arra hogy találkozzanak addig


Ha te lennél az egyik fél, megcsalnád a párod? Vagy ha kiderülne hogy a oárod megcsal, eltekintenéd neki?


Ez csak egy kis felmérés, kíváncsiságból teszem ki a kérdést



2020. okt. 2. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Megbeszélnénk hogy ő is,meg én is szexelünk mással 2évig.
2020. okt. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Ehhez kőkemény önismeret kell mindkét részről, de lehet működőképes.
2020. okt. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Semmilyen esetben sem érthető a megcsalás. Okkal magyarázható, de indokkal nem. Akkor inkább szakíts, legalább ennyit érdemeljen már még a másik.
2020. okt. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem csalnám meg, ennyi időt nem lennék távkapcsolatban, főleg fiatalon teljesen értelmetlen.
2020. okt. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem érthetőnek érthető lenne, de én eleve nem mennék bele ilyen távkapcsolatba, szóval nem tudom elképzelni, mit tennék.
2020. okt. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Tartsatok szünetet addig. Majd ha visszajön, találkoztok és megbeszélitek, szeretnétek-e folytatni.
2020. okt. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha igazán szeretik egymást, akkor tudnak várni, és nem lép félre egyik fél sem. Nem is értem az ilyan tanácsokat hogy tartsanak szünetet, hogy szexeljenek mással...

Érdekes dolog hogy a "szerelmesek" elvileg bármit megtennének egymásnak. De még csak várni sem hajlandóak.

Az elvi kérdésedben szereplő "szerelmespár" nem szeretik egymást. Mert fel sem merülne ilyen kérdés.

2020. okt. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem exem börtönben volt 4 évig. En ra sem neztem másra. Amit, amikor kijött, el sem hitt es azt mondta ha törtent is esetleg vmi, tudjam, hogy maxon elnézné, ne is emésszem magam rajta (komolyan kezdtem szégyellni elötte azt, hogy en "apàcakent" vártam öt(komoly nem volt igényem másra, meg amugy idöm sem), igy nem is kezdtem öt gyözködni arrol, hogy de nem volt senkim, nehogy vmi kattantnak nézzen, mert szerintem szerinte nem normalis (vagy egyenesen beteg?)ha egy fiatal nö éveket vár.ès féltem attol ha erösködöm hogy de full egyedül voltam addig, hogy nem is tudom, nem fog normàlisnak nézni.


A szex ennyi idö utan nekem olyan volt vele mintha elöször csinàlnàm..hàt ezt sem mertem elmondani.

2020. okt. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

*szoval a sràcok gondolkodására alapozva Nekem ugy tünik, hogy szerntük több ev tavlataban Érthetö a megcsalàs.

En forditva, ilyen alacsony szintü kapcsolattartassal talan nem is remenykednék abban, hogy egy ffi nem csalna meg.

2020. okt. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
A köztudattal ellentétben ki lehet bírni 1-2 évig is baxás nélkül, csak na már elég kevesen képesek rá, főleg a szerelem nevében.
2020. okt. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!