Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőktől kérdezem!? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőktől kérdezem!? Vagy inkább mindenkitől.

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy a férfi mit érez, mi játszódik le benne, hogy viselkedik, ha a szeretője szakít vele?!

Vagy muszáj szakítani, mert gyanús a feleségnek/férjnek.

Vagy megszerették egymást, de nem merik feladni a megszokott életüket. És még számtalan példák...

Mert azt tudjuk, hogy a nő képes kitálalni, alávágni stb. Úgy értem a női oldalt már mindenki ismeri az az ismertebb...

De férfi oldalról milyen?? Mit érez stb.


2020. okt. 6. 20:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
45%
Megkönnyebbülést.
2020. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Tudod, nem mindenki egyforma és minden helyzet más.

Ja, a férfi is képes kitálalni, alávágni.

2020. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem attól is függ,hogy érzett-e valamit a szerető iránt. Hogy telt az együtt töltött idő. Ha jól akkor persze hiányozhatnak a lopott órák együtt.

A kitálalás nem éppen szép dolog, hisz nem volt titok hogy ő szerető lesz.


N

2020. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

Embertől függ.

De a kitálalás ritka nagy aljasság ilyen helyzetben.

2020. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyrészt maga alá zuhant, másrészt meg akarta verni a pasit, aki miatt szakítottam. De soha nem mondtam el neki, hogy kiről van szó. Szerintem tényleg nekiment volna, az se érdekelte volna, hogy tönkreteszi a férfi családját. Tök felesleges lett volna, mert a pasinak nem kellek, csak hülyít időnként. De ettől még képtelenné váltam arra, hogy lefeküdjek a volt szeretőmmel.
2020. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Ahogy látom férfi részről is vannak érzelmi hullámok.

Pusztán kiváncsi vagyok mit éreznek a férfiak, ha ilyen szituban vannak, voltak.

2020. okt. 6. 21:00
 7/26 anonim ***** válasza:
79%
Az enyém keresett mást, pont emiatt telt be a pohár és küldtem el csúnyán. Őt annyira nem viseli meg, sőt, neki áll feljebb.
2020. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetemben a férfi nagyon maga alá került, észre is vette a környezete, de nyilván nem mondhatott semmit. Biztos volt benne, hogy soha nem mondtam volna el a kapcsolatunkat a feleségének. Ettől nem is tartott. De mivel mindketten szerettük a másikat, egyszerűen nem tudtuk végleg befejezni. Hiányoztak az együttlétek. Náluk a feleség az, aki elutasítja a közeledést minden téren.
2020. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én valahol meg is könyebbültem, mert a szeretőm már nagyon kezdett rám telepedni.. nekem már egyszerűen sok volt. Pont azért vágtam bele, mert kötetlenségre, izgalomra vágytam. Erre azt vettem észre egy idő után, hogy már jobban számon kér és jobban akar kontrollálni mint a párom.
2020. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztosan akkor sem tennék alá, ha a legbunkóbb módon tesz ki az ablakon. Ha szeretem azért nem ha nem szeretem akkor meg azért nem. Semmi értelme. Viszont tuti megviselne durván.
2020. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!