Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Exem öngyilkossággal fenyegető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem öngyilkossággal fenyegetőzik?

Figyelt kérdés

Exemel 5 évig éltünk együtt.

Majd ő szakított,

1.5 éve külön vagyunk, lett közben új párunk mindkettőnkek.

a jelenlegi páromtól szünetet kértem..én gerinctelen ...,hogy az exemel megtudjam beszélni a dolgokat...mert vihrosan váltunk el.

tény, hogy lefeküdtem az exemel a szünet alatt.undoritó féreg vagyok, de rájöttem, hogy a jelenlegi párom(akivel szüneten voltam) őt szeretem.. és az exemel csak a régi 5éves emlékek miatt tűnt jó ötletnek a dolog de már teljesen más ember ő is és én is.

a helyzet viszont az, hogy fenyegetőzik, az exem ha nem jövök vele össze. akkor elmondja a dolgot a jelenlegi páromnak(akivel most végleg szakítottam, mert nem szeretném megbántani azzal, hogy kiderülne, hogy megcsaltam)


illetve az 5 éves exem azzal fenyegetőzik, hogy felvágja az ereit..megöli magát stb stb

mivel nem szeretem és így nincs értelme az életének.

ti mit tennétek?

tudom, elrontottam, én voltam a hülye..idióta..

26éves srác vagyok, exem(exeim) 25 évesek



2020. okt. 7. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Azt kell mondani "felnőtt ember vagy , azt csinálsz amit akarsz. De az nem az én felelősségem hanem a tied." És kész.
2020. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

en dugnam mindket csajt felvaltva:)


amugy 1nek igaza van:

1.) mindenki felnott ember, el tudja donteni mit kezd az eletevel

2.) a legtobb aki fenyegetozik nem teszi meg, aki meg telleg megteszi, a legtobbje nem fenyegetozik

2020. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

jó csak akkor is, én is hibásnak érzem magam.

bár hozzá kell tenni, miután az exem szakított velem, kb egy évig futottam utána..és le se szart szinte...

most meg hirtelen én vagyok a mindene ez is furcsa. de itt azt bánom a legjobban, hogy exem miatt kértem gondolkodási szüntetet a jelenlegi páromnál..és meg is csaltam ez idő alatt...

2020. okt. 7. 22:15
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Először is: hülye vagy ha elhiszed a fenyegetőzéseit. Töröl tilt, továbblép.

icsit adj magadnak időt, hogy most nem-e hiányzik a párod, akivel frissen szakítottál, vagy sem.

Lehet az a hajó is elment. Akkor viszont nincs más hátra, mint előre. Tiszta lappal kezdj új életet.

De az 5 éves kapcsolatodat tiltsd le a pcsba... aki fenyegetőzik, az annyit is ér!

2020. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tisztára mint egy brazil szappanopera. Ebben a sztoriban nincs egy felnőtt se.
2020. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az öngyilkossági szándékkal nem tudsz sokat kezdeni. Sajna még az úgy sem teszi meg szöveg sem feltétlen igaz, de ennek ellenére csak azt tudod mondani amit az egyes mond.
2020. okt. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy sem fogja megtenni, csak a szája nagy. Szóval nyugi. De nagyon sajnálom a "friss" exedet, nagyon megbánthattad :(
2020. okt. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Két öngyilkos van: amelyik megteszi, jellemzően senkinek nem szól erről előtte. És aki fenyegetőzik vele.. na ő az aki soha nem fogja megtenni.
2020. okt. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Alaphelyzet: jelen pillanatban érzelmileg szét vagy csúszva, ezért manipulálható /zsarolható vagy. Voltam ebben a szituban. Nekem az volt a megoldás, hogy mindkettőt lezártam, hosszú tökölés /8 hónap/ után, és egy év egyedüllét kitisztította az agyamat.


Az érzelmi zsarolónak komoly mentális problémai, lezáratlan traumái vannak. Nyilván nem úgy akarod leélni a következő 50-60 évedet, hogy valaki egyfolytában manipulál. Márpedig az ő eszköztárának ez szerves része.


A másik szál: életed végéig titkolni akarod? Úgyis kiderül. Ha van gerinced, akkor elmondod neki. Nehezen fogja feldolgozni és nem fog bízni benned.


Igazából az a szintű bizalom soha többé nem fog helyreállni, ami volt. Hitegetheted magad azzal, hogy végülis szóltál, hogy szünetet akarsz, így mem is megcsalás, csak akkor végulis miert is van lelkiismeret furdallasod? Viszont ha mégis őszinte lennél, lekerülne egy komoly teher a válladról, és lenne mire építkeznetek. Persze nem azonnal, vegülis neki is kellene idő /hónapok/ hogy feldolgozza a dolgot.


Szerintem most egyébként nem vagy kész komoly kapcsolatra.


Annak is oka volt, hogy szünetet kértél, tehát abban a kapcsolatban sem lehetett minden álomszerü.


Nekem annak idejen csak hiányzott az érzés, hogy van mellettem valaki, maga a megszokás, a langyos szar, miközben az életcéljaimat felemésztette a folyamatos agyalás.


Ezzel együtt te magad is bizonytalannak tűnsz, mert rég voltál egyedül, amikor csak önmagaddal kell foglalkoznod.


Röviden:

1. Jobb, ha tőled tudja meg.

2. A szünet mindkettőtöknek kell

3. Az idő majd eldönti, hogyan tovább.

2020. okt. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!