Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltad már meg úgy a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad már meg úgy a párod, hogy nem derült ki és úgy éltek tovább, mintha mi sem történt volna akár évekig, akár a mai napig?

Figyelt kérdés
Nem, nem akarok megcsalni senkit, egyszerűen érdekel, hogy sikerül e megcsalás után is életben tartani egy kapcsolatot.

2020. okt. 8. 19:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Engem megcsaltak, de csak utólag tudtam meg. Eltelt körülbelül 3 hónap, mire rájöttem. :( kidobtam, mint macskát sz*rni.
2020. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%

Igen, pont ugyanolyan sivár itthon mint előtte.

N

2020. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%

Pár hónap kapcsolat után a pasim lebukott. Persze tagadott, de nagyon egyértelmű volt. Próbáltam egy ideig bebeszélni magamnak, hogy megy ez így is, de nem ment.

Azóta már ex!


Megcsalás után van egy törés a kapcsolatokban, ami miatt szerintem tönkremennek így vagy úgy!

2020. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Oh, én azokra az esetekre voltam kíváncsi, mikor te vagy aki megcsalja a másikat, nem az aki meg van csalva. Illetve az érdekel, mikor ki se derült.

Gondolom ez a gondolat nyugtat mindenkit, hogy úgysem derül ki, valakinél valaha eg bejött?

2020. okt. 8. 19:48
 5/26 anonim ***** válasza:
78%

A nagyszüleim 86 és 81 évesek, 62 éve házasok. A nagypapám mesélte el az utóbbi években csak nekem, a fiú unokájának, hogy 40-50 éves kora idején pár nővel megcsalta mamámat. Rendőrtiszt volt papa elég kaotikus szolgálati beosztással, szóval könnyen tudta hazudni hogy éppen dolgozik + volt egy tanyájuk/hobbijuk a város szélén, ahová ki tudta hordani a nőket. Nem gyakran csinálta, csak max havi szinten és egyszerre mindig egy nővel, szóval sosem bukott le.


Mama sosem tudta meg.

2020. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%
2-es vagyok. Nem derült ki. Értelmeztem a kérdésed 😊
2020. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
Megcsaltam a pasim és kb.1 évig még működött.
2020. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%

Nem vagyok rá büszke, de én nem buktam le. Magamtól vallottam be, mikor egyéb problémák felmerultek kettőnk közt és azt mondtam, hogy frissiben történt..

Egyébként igen, működött még jó ideig, a maga módján. Nyilván nem ok nélkül kacsintottam én sem ki, hanem azért, mert mi csak azt hittük, hogy minden rendben van. Semmi sem volt rendben, kölcsönösen elhanyagoltuk egymást. Hiába volt mindig is sok program, együtt töltött idő, stb, valami nem volt oké és erre utólag jöttünk rá mind a 2en. Egyébként mi azóta is együtt vagyunk. Ezekután át kellett értékelünk a kapcsolatunkat, mind a 2en elmondtuk őszintén minden gondunkat, bajunkat. Így tiszta lappal tudtunk tovább menni és oda tudunk figyelni azokra a dolgokra, amiket a másik hiányolt.

Tudom, jönnek majd páran, hogy ennek ninca értelme, mert biztos nem szeretem őt igazán. De igen, szeretem. Mocskos dolog volt máshol keresni és elfogadni a figyelmet, de évek után ennyi "kellett", mert ő már elhanyagolt. Jeleztem felé többször, de nem volt akkor változás. Mikor odáig jutottunk, hogy talán szakítani kellene, akkor mondtam el neki, mi a helyzet. Akkor bezzeg észbe kapott, hogy energiabefektetés nélkül nem működik egy kapcsolat, és talán ő is elrontott valamit...

Mindegy, a kérdés végülis nem a körülményekre vonatkozott.

A lényeg az, hogy nem derült ki, a harmadik félnek is volt valakije, így nem állt fenn a veszély, hogy bármelyikünk is beszélni fog. Szerintem akarmeddig titkolhattam volna, sosem jött volna rá, de így éreztem korrektnek, hogy elmondom...

2020. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%

Valami mindig változott... Olyannyira, hogy még két jó barátomon is kiszúrtam, hogy megcsalás volt köztük. Egyszerűen ordított a srácról messziről és mikor mondtam a barátnőmnek, ő is mondta, hogy valami nem kerek neki sem, de azt hitte, csak ő a hülye.


Persze ezek a férgek ilyenkkrbe akarják neked mesélni, hogy te vagy a hülye meg túlgondolod, de nem... Aki tényleg együtt van valakivel, az ezt észreveszi rövid időn belül. Meg mivel általában közeli emberekkel, kvázi tervezetlenül kúrnak félre leggyakrabban az emberek, egy normális kapcsolati hálóval mindig lesz valaki, aki köpni fog annak is, aki nem hisz a szemének.


Ja, szerencsére normális emberek vesznek körül, nem lelkiroggyant lábtörlők, így minden esetben azonnali kibaxás lett az ilyen malőrök vége. :)

2020. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%
26 éve élek házasságban. 14 év után éreztem úgy, valami nagyon hiányzik az életemből. Nem szeretem már annyira a férjemet mint kellene... Ekkor volt 3 évig egy viszonyom. Nem derült ki. Ezután 4 évig újra monogám voltam. Bár unalmas, lapos volt a házasságom azt gondoltam soha többet. Válásra ekkor még nem gondoltam. Aztán 5 évvel ezelőtt a munkahelyemen megismertem egy nős férfit. Nagyon-nagy szerelem volt. Miatta gondolkodás nélkül váltam volna. Ő viszont nem, a gyerekei miatt. Ezt megmondta az elején. Én pedig tiszteletben tartottam és tartom azóta is. Szerintem jól csináljuk és nem fog kiderülni sohasem.
2020. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!