Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha óvszereket találtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha óvszereket találtam a párom pénztárcájában, szinte biztosra vehetem, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Én gyógyszert szedek, sosem használunk óvszert. Akármennyire is gondolkodom, más elfogadható magyarázat nem jut eszembe :(
2020. okt. 10. 08:38
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos 99% ban biztos :(, 1% arra az esetre h kocsiban csinalnatok es nem akarja ossze kenni es ehhez hasonlo kis eselyu dolgok. Nálam pl ezert volt régebben mikor az exem tablettát szedett es olyan helyen csinaltuk volna ahol nem lett volna j h rafolyik valahova is a cuccom.

Nezz bele beszélgeteseibe vagy valahol a haza táján, nem szép dolog ds jogod van az igazsaghoz!

2020. okt. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
93%
Mióta vagytok együtt? Lehet hogy még régről maradt ott. Mást nem vettél észre?
2020. okt. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra lennék kíváncsi hogy egyéb jelek vannak-e.
2020. okt. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 acelsziv ***** válasza:
100%
Igen
2020. okt. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
15%
Biztosan nem! Ez nem jelent semmit. Minden normális férfi hord magánál. Alapfelszerelés. Még ha gyogyszert szedsz is.
2020. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem régről maradt ott, akkor elég gyanús.
2020. okt. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
38%

Lehet benne vizet hordani.

Telefont/tárcát stb vízhatlanná tenni.

Vérzést elállítani.

Recskázni.

Használni, ha te elfelejtetted a gyóccert....

2020. okt. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
85%
Erre semmilyen jo mentseg nincs. Ha az vigasztal, meg annyi lehet, hogy nem konkretan csal meg, csak tervben van.
2020. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
49%

Miért hordana mimden férfi magánál, ha mashogy vedekeznek és komoly kapcsolatban van???


Ha kocsiba vagy mashol csinaljak, édes istenem.. Nyelje le. Nehogy már elfogadd ezt a nagyon bena magyarázatot, hogy azért van, hogy ha mashol szexeltek. Sajnalom azokat akiknek gumi kell egy autós vagy nyilvanos szexhez.

2020. okt. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
69%
Ki az a barom, aki a pénztárcájában óvszert tart? Ha én szakítani akarnék lehet ezt a módszert választanám. Ilyen a földön nincs, mármint hogy valaki ilyen hülye legyen:) Azonnal szakíts vele, szenvedés lesz az életetek:)
2020. okt. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!