Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha óvszereket találtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha óvszereket találtam a párom pénztárcájában, szinte biztosra vehetem, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Én gyógyszert szedek, sosem használunk óvszert. Akármennyire is gondolkodom, más elfogadható magyarázat nem jut eszembe :(
2020. okt. 10. 08:38
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy hogy időben kiderült!Egy ilyen miatt,kár szomorkodni akàr csak egy percig is,annyi jó pasi van aki nem ez a kategória,ő meg úgyis visszakapja!Menj ismerkedni!Nincs mire vàrni.
2020. okt. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
5%
Szerencsétlen pali !
2020. okt. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

Tudom, a csalődás fájdalma elborít benned mindent, sok megválaszolatlan kérdés szakadt Rád, de ne bánkódj (vagyis ne sokáig!) azután ami elveszett. És azt is, hogy ilyenkor az ember nem egy új párkapcsolat lehetőségeivel vígasztalja magát, de a 29-esnek igaza.

Még fiatal vagy, nem késtél le semmiről, a korodból adódóan adottak a lehetőségeid a boldog életre ami nem csak egy illúzió lesz.

A 30-as rövid racionalitással felvázolta a közeli napok nehézségeit amitől ne ijedj meg, túlélhető, nem örökké tart.

Válts nézőpontot, ne azt nézd mit veszítettél, hanem azt hogy miért jártál jól. Most ismerted meg a párodat akihez az életedet kötötted volna, még időben történt ami történt.

A kapcsolatotokról keveset írtál, de oka van ha megcsaltak. Az önbecsülésed visszaszerzése, és a továbblépés megszerzése miatt tudnod kellene, hogy Te mulasztottál el megadni valamit, vagy a párod erkölcsi toprongy.

Annyi ideig gyászold el ezt szerelmet(?) amennyit megérdemelt, idegenként azt javasolnám, hogy ne sokáig.

2020. okt. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ne általánosíts, nem minden pali ilyen. Lehet jobbat találni, lámpás se kell a keresésükhöz.
2020. okt. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Mi az oka a megcsalásnak? Ebben az esetben nyilván teljesen más szempontból nézte a két fél a kapcsolatot. A kedves kérdező mindent klassznak talált, de a másik nem teljesen így gondolta. Ez a legfontosabb tanulság, amin többnyire ezek a dolgok múlnak: reális és pontos helyzetismeret, ezt kell fejlesztgetni, hogy ne menjen el ilyen irányba a másik.
2020. okt. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
37%

Nehogy már a megcsalt fél kegyen a hibás!

Annyira undorító, hogy sok ember így állítja be ezt a dolgot. Létezik kommunikáció is. Elmondhatta volna, h vmi hiányzik. De nem gerinctelen módon megcsalta. Illúziókmeg ne legyenek. Ha megadsz mindent egy férfinak akkor is megcsal. Genetikailag hulladékok.

2020. okt. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
17%
A tanulságokat kell keresni és nem az nem áldozathibáztatás, ha a saját szerepünket és teendőinket vizsgáljuk. Ez nem egy zárt világ, ahol én mindent megteszek a kapcsolatért és mindig megcsalnak, hanem egy dinamikus rendszer, amiben igenis fel kell mérni, hogy mit tudok tenni, hogy legközelebb ilyen ne forduljon elő, ez nem áldozathibáztatás, hanem helyzetértékelés.
2020. okt. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
10%
Önmagadnak mondasz ellent #36. Ezek után még szép hogy az áldozatot hibáztatom.
2020. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
13%
Normális nőt nem csalnak meg. Ilyen egyszerű ez.
2020. okt. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 acelsziv ***** válasza:
100%
38-39? Te mit ugatsz bele? Te incel vagy. Nőt még közelről sem láttál nemhogy ismernéd őket.
2020. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!