Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretői viszony nem rizikós?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretői viszony nem rizikós?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy aki egy belemegy egy ilyenbe, nem fél hogy lebukik? Itt most 99%-ban a férfiakra gondolok. Szóval hogy pl. a nő megzsarolja? Felvételt készít amit akár átdobhat a feleségnek, esetleg a munkahelyén húzná elő ezt az adu-ászt. Vagy terhes lesz, aztán akkor mit lép a zavarosban pecázó férj? Vaaagy, mi van akkor ha a nő férje rájön arra, hogy a felesége félre***, aztán akár meg is ölheti, de egy súlyos testi sértés az bármikor benézhet. A gyilkosság sem annyira ritka, én konkrétan négyről tudok, amiből kettőt olyan személyek követtek el, akiket látásból ismertem is. Ezekre a rizikó faktorokra nem szoktak gondolni a férfiak, mielőtt belemennek a játékba?

2020. okt. 19. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
De, rizikós. Viszont jobb kockáztatni, mint nem szexelni évekig. Sokan lebuknak, de azért a gyilkosság elég ritka.
2020. okt. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Sokaknál azt tapasztalom, hogy úgy állnak hozzá, "áh én sosem bukhatok le, ügyesen csinálom," stb
2020. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát nekem sincs szex otthon már vagy ezer éve, de én sosem mernék másnál kikötni. Egyik régi ismerősömnek a kocsiját öntötte le a dühös férj kromofággal, persze bizonyíték konkrét nincs, meg hát na, hogy állna elé?!


Ha meg egyedülálló nővel kezd a pasi, akkor meg tutira jönnek a nőnél az érzelmek, az meg aztán be is teszi a kaput.

2020. okt. 19. 17:10
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Rizikós...
2020. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Hol élsz te, ember? Milyen emberek közt? Nálatok mindennaposak az emberölések?

Csak mert mifelénk a válásnak kulturált módját is ismerik az emberek... de kitalálom! Ti az olyan vasvillával meg a tesókkal egymásra rontós fajta vagytok, ugye?

2020. okt. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

#5

Arányait tekinte jóval kevesebb, de értelmiségi körökben is történnek gyilkosságok, családon belüli agresszió csak nem szokás kitálalni erről és letiltják az erről szóló híreket is.

2020. okt. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Ez egy bizalmi viszony, nagyon rosszul mérték fel az ismerőseid, ha gyilkosságig fajult a helyzet. Én összesen nem ismerek 4 embert, aki megcsalta/megcsalja a párját, nemhogy bárkiben ilyen pszichózis legyen, mert egészséges lelkületű ember nem jut idáig.
2020. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Amit mondtál, nagyrészét a rutinos simán kijátsza. A belek meg úgy járt.
2020. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%
Az,de megéri.
2020. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

5-ös. Teljesen kulturált helyen, sőt még a szokásos hétköznapi parasztok sincsenek. Az egyik gyilkos egy jómódú ember volt, természetesen a jó módjába mi más is lett volna mint vadász. A fegyver adott volt, a többi meg már jött. Volt aki ugyanezt késsel intézte. A 6-os válaszoló nagyon jól látja a helyzetet, ezeket nem szokták kifelé teregetni, még rendőrségi oldalról sem.


VVoltam tanúja már parkolóban történt revans vételnek, sőt, legutóbb meg a szomszéd háza előtt történt az affér, a felszarvazott férj verte a kaput vascsővel hogy jöjjön ki a másik pasas, persze az bent lapított végig. Ne hidd hogy olyan ritka a lebukás meg a cirkusz. Pontosan azért tettem fel a kérdést én is, mert itt a gyk-n olyan könnyen dobálózik mindenki a szeretői meg a szexkapcsolatokkal. Egyéb iránt a válásokról is tudnék mesélni, sajnos a családban volt kettő is.

2020. okt. 19. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!