Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kamionos feleségek? Léptetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamionos feleségek? Léptetek már félre?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok, hogy nincs otthon a férjetek akár hetekig.
2020. okt. 25. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Idővel félremennek a nők,és a férjük is.
2020. okt. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

A férjük nem, mivel a munka lefoglalja. A feleség pedig tudja mit vállalt be, amikor összejött egy kamionossal.

A félrelépés gerinctelenségre vall.

2020. okt. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Én egy párról tudom, hogy megegyeztek, amíg a férfi távol van bármi megtörténhet, de otthon a család az első. Mindketten tartottak külsősöket, aztán éltek szépen együtt, mintha mi sem történt volna. Ilyen is van.
2020. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
8 évig, 19-27 éves korom között volt nemzetközi kamionos párom (házasok nem voltunk), nem csaltam meg sosem és nem a sok távollét miatt lett vége a kapcsolatunknak.
2020. okt. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Az én párom nem kamionozik csak hetekre megy ki külföldre.

Nehéz...

Nem azért mert erkölcstelen dög az ember hanem ha mélypontra kerül a kapcsolat hirtelen minden felkerül egy lapra...

Nem a szex hiányzik a nőnek hanem az érintés, a közelség a meghittség és azt nem pótolja a videóhívás.

Olyankor mindent nagyobb tehernek él meg az ember.

Ha nagyon őszintén meg tudnak beszélni mindent akkor nincs baj. De ha már kezd ellaposodni a kapcsolat nagyon könnyen beleeshet bárki a csapdába.

Különben tűzoltásra nem baj ha van egy cimbora a fiókban.

2020. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7%
a gerinctelen férgeknek valóban nem baj.
2020. okt. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Cimbora= segédeszköz

Fiók= fiók

Ja...a sikosító sem árt.

A gyengébb felfogásúaknak!

2020. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!