Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem válik a férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válik a férfi, aki csalja a feleségét?

Figyelt kérdés
2020. okt. 26. 10:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Attól még, hogy valaki csal, nem biztos, hogy rossz a házassága.
2020. okt. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert az egy biztos kapcsolat, ami azért jó, ha van. Mellette meg másokat k.r
2020. okt. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Mert nem mindenki úgy működik, hogy elég neki 1 szexuális partner az életében. Van aki direkt annak örül, ha több partnere lehet. Tehát ő nem azért csal meg, mert szar a kapcsolata feltétlenül a feleségével.
2020. okt. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Napi 2 órát buszon vagyok, és 9-10-et a melóban. Akkor adjam el a lakást, mert alig vagyok odahaza?
2020. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%

A 3-as reagálva: a házasságnak nem az a lényege, hogy holtomiglan-holtodiglan egy ember mellett? Semmi bajom azzal, aki több partnert szeretne, de az akkor miért házasodik? Nem kötelező. A házasság a monogámoknak való. A "megcsalás" pedig egy titkoban történő, a "hivatalos" partenred tudta nélkül történő hazug dolog, aminek semmi köze ahhoz, hogy szegény ember nem bír egy partnerrel maradni... Ettől még lehet tisztességesen felvállalni a férj/feleség előtt a dolgokat, és ezután kalkulálni a házasság fenntartását vagy a válást.

Szerintem ott igenis házzasságbeli gondok vannak, ahol az egyik fél odáig el kell jusson, hogy csalja a párját. Lehet ez konkrétan a szexuális élettel kapcsolatos hiányosság is, de egy teljesen más kapcsolati probléma miatt is. Ettől függetlenül még nem oldja meg a problémát.

És akkor miért nem válnak az emberek? Gondolj bele, akivel csalod a partnered, azzal nem akarsz hosszútávon kapcsolatba kezedni. X éve benne is vagy már a jelenlegi házasságodba, minek felrúgni a kényelmet, ha így is megkapod azokat a szolgáltatásokat, amikre vágysz? Ha amúgy elviselhetőek a problémák a házasságban (de ezeket te csalással próbálod megoldani), akkor minek lépni? Ha válsz, azért válsz, mert új életet akarsz kezdeni az új partnereddel vagy szőrnyen rossz a házasság. Csak azért, mert van egy kis gubanc benne, minek lépni?

2020. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Mert egy válás nagyon sokszor az egyik, vagy mindkét fél egzisztenciális válságához vezet, vagy legalábbis életminőség romláshoz, sok esetben konkrét elszegényedéshez is. Ennek kitenni 2 felnőtt embert, meg gyereket is, ha van, csak azért mert az egyik fél máshova d*gta, meggondolandó cselekedet. Nagyon sokan maradnak benne vacak házasságban emiatt. Illetve maga a közösen felépített élet eldobása sem olyan könnyű. Akkor éreztem azt, hogy felnőttem, mikor már nem fogalmazódott meg bennem az a kérdés, hogy “miért nem válik, ha egyszer sz*r neki “...röviden: mert ez nem ennyire egyszerű...és tényleg nem :/

És még számtalan egyéb oka van, de ez a legfőbb szerintem. Meg a gyerek...hogy sem az 50-50% felügyeletet nem akarják, h ne legyen rángatva szegény állandó lakhely nélkül, de hétvégi szülő sem akar lenni egyikük sem.

2020. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És ha a gyerekek felnőttek? Vagy nincs?
2020. okt. 26. 11:03
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

7.-re.


Attól még ott a 456 évnyi bankhitel.

2020. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Mert a nő ingyen kiszolgálja. Főz-mos-takarít rá. Kényelembe várják haza. A szeretője meg megadja neki azt, amire egy férfi vágyik.
2020. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Mert kell neki az ingyen cseléd.
2020. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!