Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalasnak szamit ha talalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalasnak szamit ha talalkozom az ex baratommal?

Figyelt kérdés

A baratom a telefonomat kolcson vette azon lepett be a fiokjaba megnezni hogy mennyi penz van meg a kartyajan. De kozben belement a messenger uzeneteimbe es meglatta hogy talalkoztam az exemmel meg par barattal meg..szoval nem 2ben voltunk csak o is ott volt. Van egy olyan chat csoportom facebookon amiben a barataim vannak de nem csak en hivhatom meg a tagokat es az exem is ben van regota mar kozos barataink vannak kb 10-15 eves ismerettsegekrol beszelunk. A baratom most azthiszi hogy van koztunk valami mert egy tarsasagban voltunk. Igazabol mondtam neki de nem hiszi el hogy nem is beszeltunk kb semmit a szia hogy vagyon kivul. Nem vele voltam elfoglalva. Kb ket havonta 1x talalkozok a baratokkal es az exem korabban nem volt jelen mert vagy en nem tudtam menni vagy o nem akart menni. Honnan is kene tudnom. Soha nem erdekelt miert nincs ott. Vagyunk a csoportban 22-en nem erdekel de tenyleg.


Tudta a baratom hogy talalkozok a barataimmal..de azt nem hogy az exem is ott lesz. Amugy elore nem is tudhattam kesobb meg nem akartam mondani mert nincs jelentosege. Most haragszik ram es azt mondja elkell gondolkoznia par dolgon.


A szuleimnek elmeseltem hogy most bizalmatlan lett a baratom emiatt..apa azt mondta most fussak amig lehet mert ez hulye 😅😓 anya meg sosem birta a paromat mert nagy a korkulonbseg koztunk es o szerinte nagyon konzervativ meg bevan feszulve mindig. De ez nem erdekel. Masnak nem beszeltem eddig errol. De most kb direkt buntet es latvanyosan neheztel ram es csunyan nez.


Azthiszi hogy megcsaltam es olyan kerdeseket is tesz fel. Elegem van mar kicsit. Kb 5-6 napja hisztizik es sose csinalt ilyet ezelott. Hogyan bizonyitsam hogy nem csaltam meg?


N/26 F/38


2020. nov. 3. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy nem tudod neki ezt be bizonyítani. Bizalmatlan feléd, és ennél nincs rosszabb egy kapcsolatban! Következő lépése úgy is az lesz hogy válasz utat fog adni, és nem fog elengedni barátaiddal. Ha nem hisz benned akkor sajnos ennek a kapcsolatnak nem sok jövője van.
2020. nov. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

De komolyan, mi a lofsznak vagy egy 38 éves pasassal?


Amúgy én értem, mi a baja. Egyik egészséges férfi sem örül annak, ha a nője olyan társaságában tölti az időt, aki korábban dugta a csajt.


De tényleg inkább szakíts vele. Nem is értem, mi rá a motivációd...


Amúgy együtt laktok? Hol laktok együtt, miért nem lépsz le?

2020. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Aha, teljesen véletlenül belenézett az üzeneteidbe. Közel 40 évesen azért ez nagyon gáz, főleg hogy hisztizik meg drámázik. Igaza van a szüleidnek, egyrészt öreg hozzád, másrészt aki ilyen féltékeny, később pokollá fogja tenni az életed. Keress inkább egy korban hozzád illő normális férfit, ennek meg add ki az útját.
2020. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem számít annak, de jobb lett volna, ha elmondod utána, hogy ő is ott volt, és nem így derül ki.
2020. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Az a baj, hogy egy 38 éves pasasnak elég merev már a személyisége. Nem fogod tudni meggyőzni, hogy ez nem halálos bűn.

Vagy elfogadod, hogy ő ilyen és korlátozni fog téged a hisztijeivel, és többet nem mész először abba, később más társaságba sem, vagy nem fogadod el és beleállsz az emberbe. :D

Én az ilyen kérdésekbe kőkeményen kíméletlenül belemegyek elsőre és meghúzom a számomra kényelmes határokat.

2020. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Ezt ott rontottad el, hogy nem mondtad el előre. Nem megcsalás vele találkozni, akár kettesben is találkozhattok, semmi gond. Viszont te elhallgattad, ezért a bizalom sérült.
2020. nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Dobd ki a vénséget.
2020. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem lakunk egyutt en a tesommal vagyok alberletben o meg panelban lakik egyedul. Es nem is tervezzuk az osszekoltozest.


Nem mondtam el mert eszembe se jutott mondani hogy kepzeld ott volt az exem is aki azt mondta "szia mizu"en meg "szia koszi semmi" kb ennyi volt. Meg amugy megsem kerdezte hogy mi volt vagy hogy ereztem magam. Este mar faradt volt munka utan csak ettunk filmeztunk en mentem utana haza mert masnap munka,suli o meg dolgozik.

2020. nov. 3. 11:52
 9/13 A kérdező kommentje:
2 evvel ezelott ismerkedtunk meg es nem erdekelt a korkulonbseg soha. Az sem hogy o visszafogottabb vagy konzervativ de ez azert igy zavaro szamomra.
2020. nov. 3. 11:53
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a barátodat, ha most az lett volna, hogy kettesben találkoztatok az exel, akkor még érthető lenne a féltékenykedése, de az már gázos a részéről, ha a régi barátaidtól is elakarna szakítani, csak mert ott van az exed...
2020. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!