Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire érez bűntudatot, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érez bűntudatot, aki tudatosan részt vesz a megcsalásban, hogy egy szerető legyen, ezzel összetörve a másik ember hűséges szívét?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy pár, ahol a férfi félrelép egy nővel. Ez a nő tudja, hogy egy szeretőt játszik és mégis lefekszik a férfival.

2020. nov. 9. 21:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2020. nov. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor úgy tudja "válás folyamatban van", illetve hogy az asszony egy sárkány. Ilyen kor kárpótolni akarja a "szegény" férj minden 'nélkülézését", szenvedését. Gyakori, h szívből gyűlöli is a feleséget mert félre van informálva. :)
2020. nov. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%

Semennyire. A pasi hűséget fogadott a feleségnek. A szerető hol, és mikor fogadta meg, hogy nem fog lefeküdni más férjével?🤷 Szóval nem "fogadott" meg semmit. Tehát bűntudatot miért érezne? Konkrétan mi a bűn?

Nézzük a sajnálatot. Tegyük fel(az esetek nagy részében), nem ismeri a feleséget. Ha most nem is számoljuk azt, hogy a férj valószínűleg egy sárkánynak írja le(szintén gyakori),akkor is ismeretlen. Te minden idegen nőt szeretsz, csak azért, mert egyforma a nemetek? Lehet, ha más körülmények között találkoznának, legjobb barátnők lennének, de lehet, hogy a legnagyobb ellenségek. 50-50%. Miért kéne látatlanban sajnálni valakit, aki lehet, hogy egy kifejezetten visszataszító személy? Illetve a harmadik érvem: Tételezzük fel, hogy a szeretőnek is van szíve (tudom, nincs😀) és beleszeret a pasiba. Na most jó esetben a szerető magát is szereti. Tehát 2 szeretett ember érdeke elé kéne helyezni egy ismeretlen-tehát nem szeretett- ember érdekét. Lehet ezen nyafogni, de az igazság az, hogy erre nagyon kevesen képesek. Nem csak ilyen helyzetben, hanem az élet minden területén. Tegye fel a kezét, aki inkább magának és egy általa szeretett személynek választja a rosszat, mint egy tök ismeretlennek!

2020. nov. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
69%
És olyankor mi újság, ha mind a két fél szerető? A pasi is nős, a hölgy is férjnél van. Olyankor ki a szerető? 🤔
2020. nov. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
14# és ez elég gyakori 🤔
2020. nov. 10. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
28%
Már semennyire. Fiatalabb koromban úgy voltam vele, hogy ez erkölcstelen, és én nem akarok részese lenni egy másik ember átverésének. Aha... Csakhogy így buktam a jó szex lehetőségét számomra vonzó pasikkal, és maradt a nagy büdös semmi vagy a pocsék szex olyanokkal, akiket kicsit sem kívánok. Tök jó... Ezért aztán úgy vagyok vele, hogy lesz.rom, nekem is csak egy életem van, nekem is kell szex, és nem, nem olyannal, akit még megcsókolni is csak komoly öngyőzködés, -megerőszakolás árán sikerül, annyira nem vonz. Elég baj az, hogy akkora "szerencsés" vagyok, hogy ez csak foglalt férfi személyében adatik meg... De ha jön egy lehetőség, nem fogok lemondani róla, hogy egy életen át nélkülözhessek, senyvedhessek. Abból már épp elég volt, most is sikerült egy 14 napos ciklust produkálnia a szervezetemnek, annyira kicsinált már a hiány, a frusztráció... 😣
2020. nov. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem teszi meg velem, megteszi mással, nem? Hogy kéne éreznie magát? (egyébként még nem voltam ilyen helyzetben)
2020. nov. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

90%-ban a szerető félre van informálva. Sok esetben a szerető szenved a legtöbbet. Ezt úgy írom, hogy nem vagyok szerető, de majdnem az lettem. Visszatáncoltam szerencsére, semmi sem történt köztünk. Éveken át voltunk kollégák, és jó barátok. Álmomban nem gondoltam, hogy ő is "olyan" férfi. Teljesen beleszerettem, naiv, és buta voltam. Durván ámított a válással. Hajszálokon múlt, hogy nem lettem a szeretője. Így is tönkrement egy időre az életem, nagyon nehezen ment a feldolgozás. Új munkahelyet kerestem, stb.


A környezetemben is ezt látom, hogy a szerető rengeteget szenved. NEM ÉRI MEG!

2020. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ha valaki szeretőnek àll oka van. Egy harmadiknak csak akkor van hely, ha valami nem kerek!! Es osztom az előző véleményét, hogy valószinűleg a csaj csak kihasználja az alkalmat, es nem akar többet.
2020. nov. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan is amikor a nő szerelmes. Felállás: Férfi és nő is házas. Szerelmesek lesznek. Ez tart férfi részéről úgy 2 évig. Nő továbbra is az istent látja benne. Férfi: sosem válna el, végülis a házassága nem rossz, lányát imádja, vagyonukért Ő dolgozott meg. Nő: válna, de mivel tudja, hogy a férfi nem, marad szerető. A férfi feleségének a szíve meg nincs összetörve, mivel fogalma sincs, hogy az otthon minden tekintetben jól teljesítő, boldog férje életében nem Ő az egyetlen.
2020. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!