Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltad a párod már vagy még nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad a párod már vagy még nem?

Figyelt kérdés
Írjatok a nemeteket is.
2020. nov. 13. 10:16
A kérdező szavazást indított:
Igen, már megcsaltam.
Igen, már többször is megcsaltam.
Nem, még soha nem csaltam meg.
Nem, és soha nem is csalom meg.
52 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Igen, pár hónapig volt szeretőm.

36n

2020. nov. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen,ha ő megtehette,akkor én is.
2020. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen kizárt
2020. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Igen

F

2020. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Csaltak már meg, de mikor kiderült inkább otthagytam. Sosem tenném meg. Ellenben jót nevettem, mikor kiderült, hogy a nő jól lelépett mással és két szék közül a pad alá esett. :)
2020. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
13 év alatt sosem. Nem is tervezem.
2020. nov. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem szavazok, mert nem tartom megcsalásnak, hogy lefeküdtem mással, amikor már évek óta nulla szex van közöttünk és egyértelmű, hogy ha egy amúgy potens férfi ilyet tűr, akkor érdekek kötnek össze bennünket. Érdekkapcsolatban semmi köze hozzá, hogy kivel fekszem le, sőt, ha érdekelné, nem is titkolnám.
2020. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A jelnlegi páromat 8férjemet) még sosem, 7 éve vagyunk együtt, de bevallom, volt olyan, akit igen. Lényegesen fiatalabb voltam, no nem mintha az mentség lenne, be is vallottam és szakítottunk is nem sokkal utána az én kezdeményezésemre, ő folytatta volna, tudom, fordítva illett volna, előbb szakítani és utána ezt meglépni, valahogy beleragadtunk a halódó kapcsolatunkba és Ő még ezezk után sem akart szakítani. Nyilván az én hibám volt, az én bűnöm, tökéletes iskolapéldája annak, hogy mikor kell(ene) befejezni egy kapcsolatot. Ezer éve rájöttem, hogy az, akit őszintén, tiszta szívből szeretek, még ha nem is lángol már a szerelem, de emberként, barátként is nagyra becsülöm, tisztelem, azzal ezt nem tudnám megtenni, ahogy nem tenném meg most már senkivel sem. A mostani, remélem végleges kapcsolatomban (házasságomban) pedig elképzelni sem tudom, hogy megaláznám Őt ilyesmivel, persze nyilván nem érdemli ezt meg senki sem és azért némi jellemfejődésen én is átestem az évek során reményeim szerint, ha egyszer vétkeztem is valaha, kábé 20 évvel ezelőtt.
2020. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
43 éves vagyok, soha nem csaltam meg senkit és már ezután sem fogok. Nő vagyok.
2020. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
visszacsalást igen.
2020. nov. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!