Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet egy ilyen “kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy ilyen “kapcsolaton” túllépni? Lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Pár hónapja belépett egy férfi az életembe a semmiből. Tökéletesnek tűnt minden, nagyon hamar nagyon heves érzelmek léptek fel. Voltak fura dolgai, volt, hogy eltűnt 1-1 napra meg azt is tudtam, hogy bulizik folyamatosan, de figyelmen kívül hagytam. Nem akartam ellenőrző, féltékenykedő barátnő lenni. Azt is lenyeltem, hogy pl közös képet sosem akart kirakni. Mert ezek még nem jelentenek annyira semmit. Mindennél jobban szerettem, tényleg több éves kapcsolatokban nem éreztem ennyire jól magam, mint vele a pár hónap alatt. Ő is azt mondta, hogy élete legmeghatározóbb női közé tartozom...

Aztán most fokozatosan összeállt a kép, kiderült, hogy majdhogynem az elejétől kezdve csalt folyamatosan, tinderezett, mellettem ugyanúgy más nőket is tartott. Ezt megmondtam neki, kiakadt teljesen, tagadott mindent, meg akart ütni és engem állított be úgy, mintha én sérteném meg ezzel őt. Pedig ő is tudja, hogy igazam van.

Hogyan lehetne ezt elfelejteni? Vele képzeltem el a jövőm, most fogalmam sincs mit tehetnék. El vagyok veszve.


2020. nov. 18. 00:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#9 Úgy, hogy belátod amibe szerelmes vagy az egy ábránd és nem ő. Te egy képbe vagy belehabarodva amit ő éled vetített.

Amikor az érzéseidre gondolsz valójában ezt az illúziót kergeted.

Az ember aki valójában mögötte áll közel sem olyan mint akit te valójában szeretnél.

Ezekre gondolj és hamar nem is fog kelleni.

2020. nov. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Noren1989 ***** válasza:
100%

Elkönyveled a tanulsàgokat: nem àllunk össze pszichopatàkkal, kicsit odafigyelünk magunkra, partnerünkre.


Elfelejteni nem érdemes, könnyen lehet belőle visszatérő motívum.


Az emberismereted milyen?

2020. nov. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%

Szoktam mondani ez van :( nincs jogom kioktatni téged, azt másnak hagynám.

A szív mindent el tud fogadni , lassan te is megszokod hogy ő már nincs veled. Csak idő kérdése az egész...

Ha van másik és normális partnered úgy könnyebb lesz.

Kitartás, máskor okosabb leszel ennyit tanultál belőle.

Gondolj arra hogy ..... nem is szeretet téged tiszta szívből ha bántott téged és meg is akart ütni.

2020. nov. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy jól érezted magad ebben a néhány hónapban, viszont h több éves kapcsolatokon túl tudtál lépni, akkor ezen is túl tudsz majd.

Persze nézőpont kérdése, hogy a hatalmas rózsaszín köd alatt könnyebb ezt megtenni, vagy több év után, ami valószínűleg a végére elromlott, kihűlt.

Számomra is furcsa, hogy néhány hónap alatt azt mondta neked, hogy az egyik legmeghatározóbb nő vagy az életében.

Én ilyet egy embernek hittem el, az pedig a jelenlegi párom, akivel mikor hullámvölgybe kerültünk és szétváltak útjaink, akkor mondta azt, hogy én vagyok és leszek is a nagybetűs nő az életében mindig is. Végül sikerült megoldanunk a problémáinkat és azóta is együtt vagyunk. Azért azt lehet érezni, hogy a szavaknak van-e alapja, észlelhető a másik fél viselkedésén, hogy csak nagy szavakkal dobálózik, vagy valóban úgy is néz rád? - néhány hónap ismertség után ezt bizony nem lehet megítélni.

Nem mondom, hogy bizalmatlannak kell lenni, de óvatosnak mindenképp, legközelebb légy résen.

Néhány hónapos ismertség után nem szabad elhinni sajnos, ha valaki összehord minden szépet, az sajnos az esetek nagy százalékában nem hosszúéletű kapcsolatnak ígérkezik. Mert vagy csak hazugság és parasztvakítás az egész, vagy annyira birtoklási vággyal és egyéb defektekkel van tele az illető, hogy normális embert elkerget a kapcsolatból.


Szakíts meg vele minden kapcsolatot és könnyebb lesz.

Viszont akiknek van "tapasztalatuk" a szakításban, azoknál nem értem, miért okoz gondot egy kapcsolat lezárása, elengedése. Néhányszor már végigjártad, tudnod kéne, mi a legjobb ilyenkor neked..

2020. nov. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%

Kérdezö: idő, idő, IDŐ!!!


Ebben a rohanó vilagban mindent tegnapelőttre akarunk megoldani de ez nem megy. Vard meg amig elmulik nem tehetsz mast. Eld az eleted. Lehet siman fel ev is.

2020. nov. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez vmi narcisztikus barom lehet ne is gondolj ra uzd ki a fejedbol.. Semmit nem erdemel
2020. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!