Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért vagyok annyira totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok annyira totál kiéhezett szexuálisan?

Figyelt kérdés

Én nem akarom megcsalni a párom de már a munkam elvégzése is nehéz mert annyira mason se jár az eszem mint az a pasi.


Bantast nem kérek de hogy verjem ki a fejemből


2020. nov. 18. 14:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem eleg a parod, akkor ott a kezed, masok ugy csinaljak.
2020. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%

van ez így. emberek vagyunk, erős párkapcsolatban is megesik, hogy fenemód beindít valaki más.

ne görcsölj azon, hogy kiverd a fejedből. inkább fantáziáld ki magad az illetőről egyszer-kétszer jó alaposan, ha van egy magányos órád. utána már nem is lesz olyan érdekes az illető.

2020. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
A fantázialason túl vagyok ugye gondolni rá nem bűn. Ki kell vernem a fejemből mert félek egyszer nem leszek túl erős....
2020. nov. 18. 14:38
 4/26 anonim ***** válasza:
hát ha ez tartósan fennáll, akkor a jelenlegi párkapcsolatom jövőjéről gondolkoznék a helyedben.
2020. nov. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
A kapcsolatom rendben van ez csak vàgy....
2020. nov. 18. 14:49
 6/26 anonim ***** válasza:
59%
Az elobb irtad hogy lehet egyszer nem leszel ilyen erős->megcsalod. Az oke, hogy masokat is szepnek/helyesnek/szexinek tart az ember, meg a fantazialas is talan oke, ugyse tudja megtiltani senki, de ha mar tettlegességig fajul, akkor te nem szereted a párod, tehat felesleges egyutt lenni. Ertem, hogy kell a biztonság, de nagyon nagy megalázás lenne. Neked is egyszerubb szerintem szinglikent, ugy azzal kezdesz akivel akarsz, es akkor amikor te akarsz.
2020. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
59%
Ilyet - mivel nő vagy, ezért női ismerősöm példáját hozom fel, de férfiakkal is lehetne - már láttam. Kollégám volt, mindig más férfiakról áradozott, mint az akkori barátja. Egyikkel se tett semmit, csak furcsa volt ez az áradozás, mint harmadik személy. Később lecserélte ezt a barátját. Azt hiszem, már akkor sem szerette, mikor ezekről áradozott. Normál esetben - mindkét nem - nem áradozik harmadik személyről senki aki szerelmes. Még akkor sem, ha amúgy külsőre/viselkedésre persze tetszik neki más is. Csak tudja a helyén kezelni. Ha pedig nagyon nem, akkor ott szinte biztosan vészcsengő van, hogy a kapcsolata nem nyerő.
2020. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a párod. Majd éld ki magad.
2020. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

De ez testi vágy emiatt ben szeretnem tönkremenni az életemet amiért eddig megdolgoztam.

Nem annyira egyszerű ez mint külső szemlélőként.

2020. nov. 18. 15:11
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi de gyotor ez az egész.
2020. nov. 18. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!